Повний комплекс послуг з організації похорону

Послуги розпорядника похорону (ритуального агента) у Києві.

Ритуальний агент бюро «Ритуал Сервіс» безкоштовно виїжджає до вас додому в будь-який час, щоб якомога швидше приступити до організації похорону. Навіть якщо ви не знаєте, що робити, з чого починати і як правильно вчинити у важкій ситуації – він допоможе і все пояснить вже на першій зустрічі. Він робить так, щоб для Вас траурне подія пройшла найменш болісно.

Ритуальний агент повністю бере на себе всі аспекти проведення похорону: від збору документів до поминок. Він робить все швидко і грамотно.

Завдання та обов’язки ритуального агента

 • Підготовка всіх документів: медичного свідоцтва про смерть, дозволів про міжнародну транспортуванні, якщо воно необхідне.
 • Підготовка та узгодження похорону. Наш фахівець відвозить і забирає тіло з моргу, домовляється про нанесення макіяжу, замовляє місце на кладовищі або погодить час кремації.
 • Домовляється про копанні могили і перенесення труни.
 • Допомога у виборі ритуального приладдя. Труни або урни, вінки, пам’ятні стрічки і таблички, одяг для покійного, релігійні атрибути – надамо всі що потрібно.
 • Замовлення траурного кортежу: оренда катафалка, автобуса або автомобілів для близьких і родичів.
 • Транспортування покійного і супроводжуючих до місця проведення обрядів.
 • Проведення громадянської панахиди або будь-яких релігійних обрядів. Він сам домовляється про наймання приміщення для панахиди, прикрасі залу, розміщенні гостей і труни з тілом. Також він може залагодити всі питання, що стосуються релігійних інститутів: здійснення відспівування і інших обрядів.
 • Підготовка поминального столу. Разом з вами агент підбирає відповідне кафе, планує меню, домовляється про перевезення гостей з кладовища або від крематорію до місця проведення обіду.
 • Узгодження перепоховання або репатріації. Він збирає всі документи і дозволи, що б провести відповідні процедури.

Чому важливо відразу викликати ритуального агента

Основная причина звернутися до ритуального агенту – гарантований результат. Ви виключаєте можливість негативних наслідків на ситуацію з боку родичів, які можуть приймати неправильні рішення з огляду на жалобу і нестабільний психологічний стан. На відміну від самостійної організації похоронного процесу, агент має наступні переваги:

 • високий рівень професіоналізму;
 • знання ринку похоронних послуг;
 • вміння працювати в стислі терміни;
 • підтримка на будь-якому етапі заходу.

У подібній ситуації звернення до фахівців – краще рішення, яке може прийняти людина.

Особливості ритуального бюро “Ритуал Сервіс”

Наше агентство має багатий досвід організації похорону різної складності:

 • багатий досвід роботи в даній сфері;
 • відмінна практична, теоретична і психологічна підготовка;
 • повний сервіс для проведення траурних заходів.

Спееціалісти бюро «Ритуал Сервіс» узгоджують всі етапи своєї роботи з вами і вибирають такі ритуальні послуги, які підходять саме вам. Загальний бюджет, вартість аксесуарів, кількість транспорту, час похорону і рівень кафе для поминального столу – це визначаєте Ви.

При цьому все влаштовує фахівець, ви не занурюєтеся в нескінченний круговорот погоджень, не бігаєте за дозволами і довідками. Агент не нав’язується, діє делікатно і з повагою ставиться до траурному події у вашій родині. Все проходить швидко і гідно.

Телефонуйте в будь-який час, в будь-який день тижня!

Ціни на ритуальні послуги

Ціни на ритуальні послуги Київ

ЕКОНОМ

від 7 000 грн.

Підходить тим, хто перебуває у скрутному фінансовому становищі. Організація похорону з мінімальним бюджетом.

Ціни на ритуальні послуги Київ

СТАНДАРТ

від 12 000 грн.

Найпопулярніший варіант. Середня вартість та стандартний пакет послуг.

Ціни на ритуальні послуги Київ

VIP

від 20 000 грн.

Послуга для високопоставлених осіб. Похорони на найвищому рівні, з особливими почестями.

Відповіді на поширені питання

Смерть родича завжди супроводжується організаційної рутиною. І розібратися в її тонкощах і нюансах дуже складно близьким, які знаходяться в стресовій ситуації. Тут потрібно перевезти покійного в морг, домовитися про місце поховання з адміністрацією кладовища, організувати похоронну процесію і поминальний обід, отримати свідоцтво про смерть і так далі. Найкраще в такій ситуації звернутись до професіонала – ритуального агента.

Досвідчений розпорядник похорону вміє організувати похорон будь-якого рівня складності – від скромних до масштабних.

В обов’язки ритуального агента входить:

 • приїхати за викликом додому, відправити тіло покійного в морг;
 • захистити від «чорних» похоронних агентів;
 • повідомити про пільги та допомоги, порядку їх отримання;
 • проконсультувати з питань отримання платних або безкоштовних ділянок на кладовищах і ніш в крематоріях;
 • проконсультувати з питань організації похорону та ритуальних заходів;
 • допомогти вибрати ритуальні товари і послуги;
 • оформити замовлення на організацію похорону;
 • надати замовнику платіжні документи.

Текст громадянської панахиди, як правило, продумують тільки тоді, коли ховають людину відому і потрібно виступити з прощальним словом. На звичайне прощання в колі сім’ї найчастіше приходять, не підготувавши промову громадянської панахиди. Багато хто знає, що відбувається в такій ситуації: думки не втілюються в слова, над труною нависає важке мовчання, всі відчувають почуття незручності.

Тому варто заздалегідь підготуватися. Сказати кілька фраз про скорботу і втрату, любов або повагу до покійного і про те, що вас пов’язувало. Можна згадати якийсь особливий момент з життя. Говорити краще просто, уникаючи складних оборотів.

Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна