Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми готові прийти Вам на допомогу без перерви, без вихідних, цілодобово

Ритуальний агент

Зміст

Ритуальний агент бюро «Ритуал Сервіс» безкоштовно виїжджає до вас додому в будь-який час, щоб якомога швидше приступити до організації похорону. Навіть якщо ви не знаєте, що робити, з чого починати і як правильно вчинити у важкій ситуації – він допоможе і все пояснить вже на першій зустрічі. Він робить так, щоб для Вас траурне подія пройшла найменш болісно.

Ритуальний агент повністю бере на себе всі аспекти проведення похорону: від збору документів до поминок. Він робить все швидко і грамотно.

Завдання та обов’язки ритуального агента

 • Підготовка всіх документів: медичного свідоцтва про смерть, дозволів про міжнародну транспортуванні, якщо воно необхідне.
 • Підготовка та узгодження похорону. Наш фахівець відвозить і забирає тіло з моргу, домовляється про нанесення макіяжу, замовляє місце на кладовищі або погодить час кремації.
 • Домовляється про копанні могили і перенесення труни.
 • Допомога у виборі ритуального приладдя. Труни або урни, вінки, пам’ятні стрічки і таблички, одяг для покійного, релігійні атрибути – надамо всі що потрібно.
 • Замовлення траурного кортежу: оренда катафалка, автобуса або автомобілів для близьких і родичів.
 • Транспортування покійного і супроводжуючих до місця проведення обрядів.
 • Проведення громадянської панахиди або будь-яких релігійних обрядів. Він сам домовляється про наймання приміщення для панахиди, прикрасі залу, розміщенні гостей і труни з тілом. Також він може залагодити всі питання, що стосуються релігійних інститутів: здійснення відспівування і інших обрядів.
 • Підготовка поминального столу. Разом з вами агент підбирає відповідне кафе, планує меню, домовляється про перевезення гостей з кладовища або від крематорію до місця проведення обіду.
 • Узгодження перепоховання або репатріації. Він збирає всі документи і дозволи, що б провести відповідні процедури.

Чому важливо відразу викликати ритуального агента

Основная причина звернутися до ритуального агенту – гарантований результат. Ви виключаєте можливість негативних наслідків на ситуацію з боку родичів, які можуть приймати неправильні рішення з огляду на жалобу і нестабільний психологічний стан. На відміну від самостійної організації похоронного процесу, агент має наступні переваги:

 • високий рівень професіоналізму;
 • знання ринку похоронних послуг;
 • вміння працювати в стислі терміни;
 • підтримка на будь-якому етапі заходу.

У подібній ситуації звернення до фахівців – краще рішення, яке може прийняти людина.

Особливості ритуального бюро “Ритуал Сервіс”

Наше агентство має багатий досвід організації похорону різної складності:

 • багатий досвід роботи в даній сфері;
 • відмінна практична, теоретична і психологічна підготовка;
 • повний сервіс для проведення траурних заходів.

Спееціалісти бюро «Ритуал Сервіс» узгоджують всі етапи своєї роботи з вами і вибирають такі ритуальні послуги, які підходять саме вам. Загальний бюджет, вартість аксесуарів, кількість транспорту, час похорону і рівень кафе для поминального столу – це визначаєте Ви.

При цьому все влаштовує фахівець, ви не занурюєтеся в нескінченний круговорот погоджень, не бігаєте за дозволами і довідками. Агент не нав’язується, діє делікатно і з повагою ставиться до траурному події у вашій родині. Все проходить швидко і гідно.

Телефонуйте в будь-який час, в будь-який день тижня!

Відповіді на поширені питання

Смерть родича завжди супроводжується організаційної рутиною. І розібратися в її тонкощах і нюансах дуже складно близьким, які знаходяться в стресовій ситуації. Тут потрібно перевезти покійного в морг, домовитися про місце поховання з адміністрацією кладовища, організувати похоронну процесію і поминальний обід, отримати свідоцтво про смерть і так далі. Найкраще в такій ситуації звернутись до професіонала – ритуального агента.

Досвідчений розпорядник похорону вміє організувати похорон будь-якого рівня складності – від скромних до масштабних.

В обов’язки ритуального агента входить:

 • приїхати за викликом додому, відправити тіло покійного в морг;
 • захистити від «чорних» похоронних агентів;
 • повідомити про пільги та допомоги, порядку їх отримання;
 • проконсультувати з питань отримання платних або безкоштовних ділянок на кладовищах і ніш в крематоріях;
 • проконсультувати з питань організації похорону та ритуальних заходів;
 • допомогти вибрати ритуальні товари і послуги;
 • оформити замовлення на організацію похорону;
 • надати замовнику платіжні документи.

Текст громадянської панахиди, як правило, продумують тільки тоді, коли ховають людину відому і потрібно виступити з прощальним словом. На звичайне прощання в колі сім’ї найчастіше приходять, не підготувавши промову громадянської панахиди. Багато хто знає, що відбувається в такій ситуації: думки не втілюються в слова, над труною нависає важке мовчання, всі відчувають почуття незручності.

Тому варто заздалегідь підготуватися. Сказати кілька фраз про скорботу і втрату, любов або повагу до покійного і про те, що вас пов’язувало. Можна згадати якийсь особливий момент з життя. Говорити краще просто, уникаючи складних оборотів.

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна
Догори