Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Ритуальні послуги в Києві та області

Головна > Ритуальні послуги > Ексгумація тіла

Ексгумація тіла

Перепоховання – це поховання покійного на іншому місці. Перепохованню передує розкриття (ексгумація) колишньої могили, а також транспортування вилучених останків до нового місця поховання. Перепоховання в Києві виконується за наявності відповідних документів.

Перепоховання (Ексгумація)

Ексгумація, з якої починається процедура перепоховання, найчастіше проводиться за бажанням близьких, які бажають перенести тіло покійного на місце поховання, розташоване поряд із могилами родичів. Таке перепоховання родичів виконується за відповідною заявою та дозвільними документами. Особливу категорію представляє перепоховання солдатів та воїнів. Якщо розкривається братська могила, то перенесенню нове місце поховання підлягають всі останки, що у ній. Таке перепоховання проводять із військовими почестями.

Організація перепоховання


Ритуал Сервіс – ритуальна служба, яка надає необхідну допомогу при підготовці та проведенні перепоховання з ексгумацією. Досвідчені фахівці готові взяти на себе оформлення необхідних документів та вирішення всіх організаційних питань. Детальну консультацію можна отримати за телефоном. Тут приймають замовлення на всі види ритуального сервісу. Наші оператори цілодобово залишаються на зв’язку.

 

Як ми працюємо

У процесі багаторічної роботи ми сформували певний алгоритм роботи із клієнтами:

1. Заявка

Ви можете залишити її через сайт, скориставшись формою зворотного зв'язку або звернутися за телефоном (097) 085 33 53

2. Уточнюємо деталі

Фахівці компанії зв'язуються з клієнтом та обговорюють усі деталі.

3. Укладаємо договір

Один зі співробітників нашої компанії укладає договір із клієнтом. Зробити це можна як в офісі, так і вдома.

4. Надаємо ритуальні послуги

Після підписання всіх документів розпочинається підготовка до організації похорону.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко та оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи та правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна