Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми готові прийти Вам на допомогу без перерви, без вихідних, цілодобово

Головна > Ритуальні послуги > Оформлення ритуальних документів

Оформлення ритуальних документів

Є кілька документів, без яких не можна організувати похорон. Родичам потрібно за кілька днів зібрати їх, перевірити правильність заповнення і принести до відповідних інстанцій. Також потрібно врахувати всі нюанси при виборі кладовища, оплатити послуги нотаріуса, моргу і подбати про інші моменти, які включає оформлення ритуальних послуг.

Якщо ви не знаєте, куди звернутися в першу чергу, де взяти потрібні документи і в які інстанції їх необхідно представити, можливо, слід звернутись до послуг спеціалізованих похоронних агентств. Організація похорону – основний напрямок ритуального агентства «Ритуал Сервіс», тому співробітники допоможуть в підготовці похорону і потрібної документації або ж самостійно все зроблять.

Які документи потрібні для оформлення смерті

1. Якщо людина померла вдома, то необхідно повідомити про це дільничного лікаря, який терміново приїде і доведе до відома про те, що трапилося, районний відділ міліції.

Цей порядок закріплений в наказі МВС, Генпрокуратури та Міністерства охорони здоров’я 25.10.2011. Він стосується як раптової смерті, так і смерті людини при тяжкій хворобі.

2. До приїзду дільничного лікаря і міліції заборонено змінювати положення померлого і предмети в його оточенні. Лікар і представники міліції оглянуть місце, і в разі, якщо не буде підозр насильницької смерті – Ви зможете отримати свідоцтво про смерть без проведення розтину в амбулаторії

3. Представники міліції при огляді складуть протокол, в якому буде описано диспансерне спостереження з датою останнього огляду лікарем. Міліція також вирішить, чи потрібно проведення розтину або надання свідоцтва про смерть можливо і без нього.

Відзначимо, що необхідно протягом 3 днів з моменту похорону отримати свідоцтво про смерть. За ним хто-небудь з членів сім’ї, або ж особа, яка проводила похорон, повинен звернутися в РАЦС. При собі мати: паспорт покійного, свій паспорт та медичну довідку про причину смерті.

Оформляється такий документ за 30 хвилин і коштує 10 гривень, при цьому паспорт покійного повинен залишитися в РАЦСі.

Без цього свідоцтва про смерть оформлення спадщини неможливо, як і отримання виплат на похорон.

4. Після отримання свідоцтва про смерть у Вас буде документ, за яким можна буде отримати так звану виплату на похорон. З цим папером протягом 3 днів з дня отримання свідоцтва необхідно з’явитися в районне відділення пенсійного фонду України.

З собою потрібно мати: свідоцтво про смерть, одну копію свідоцтва, Ваш паспорт та його копію.

Виплата на похорон становитиме дві пенсії покійного при житті.

Чому краще звернутися до нас

  1. Високий рівень обслуговування. Серед наших співробітників виняткові професіонали своєї справи.

  2. Прозорість. Всі ув’язнені угоди прості, зрозумілі і полягають в присутності юриста.

  3. Остаточна вартість на етапі складання кошторису. Ніяких зразкових цифр ми називати не будемо – ви будете прекрасно знати, яку ціну потрібно заплатити для проведення похорону.

  4. Компетентність і такт. Наші співробітники усвідомлюють, в якій сфері вони працюють і знають, як вести себе з клієнтами.