Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми готові прийти Вам на допомогу без перерви, без вихідних, цілодобово

Головна > Ритуальні послуги > Транспортування покійного (вантаж 200)

Транспортування покійного (вантаж 200)

Послуга «Вантаж 200» необхідна якщо смерть людини сталася на значній відстані від місця бажаного поховання, наприклад за кордоном. В цьому випадку потрібно транспортування тіла.

Даний етап в організації похорону вважається одним з найскладніших. При перевезенні ми враховуємо всі фактори і юридичні формальності. Ритуальне агенство «Ритуал Сервіс» надасть послугу «Вантаж 200» в Києві, і в інших країнах.

Що входить в послугу

Входять всі етапи доставки тіла до місця призначення, юридичні консультації та робота з правоохоронними органами:

 • Перевезення покійного за кордон, в Україну, або по країні;
 • Узгодження часу, маршруту, термінів репатріації;
 • Рішення юридичних питань, підготовка та збір документів
 • Супровід і контроль, також навантаження і розвантаження;
 • Проходження митниці в процесі транспортування покійного
 • Надання медичного сервісу з бальзамування, або косметиці

Наш ритуальний агент зв’яжеться з моргами і органами на місці події і почне роботу з перевезення. По ходу роботи з клієнтом буде підтримуватися постійний контакт для оповіщення про те, як проходять роботи.

Отримання інформації про смерть людини за кордоном

Після смерті людини відповідна інформація в першу чергу надходить в консульство, звідки перенаправляється в готель / квартиру, де проживав загиблий. Інформація так само направляється людям, які відпочивали разом з померлим.

Якщо смерть настає у відрядженні, то інформація надходить на місце роботи. Вже звідти інформація перенаправляється родині та близьким загиблого.

Процедура транспортування померлого

 1. Насамперед оформляється свідоцтво про смерть.
 2. Потім необхідно замовити послугу бальзамування тіла – це потрібно для збереження покійного, поки будуть оформлятися юридичні питання.
 3. Далі замовляється цинкова труна, в який поміщається тіло, потім вона запаюється.
 4. Труна поміщається в поїзд або в літак. Якщо відстань становить менше двох тисяч км, то можливе перевезення на автомобілі.

Необхідні документи

При оформленні Вантажу 200 потрібно надати наступне:

 • свідоцтво про смерть,
 • довідка з санепідемстанції
 • деякі митні документи.

Більш докладний список залежить від країни ввезення і вивезення тіла. Зверніться до наших фахівців і вони нададуть вам консультацію.

Вибір варіанту транспортування

У ситуації, коли відстань до місця поховання становить менше 2000 км, то допускається перевезення труни на спеціальному катафалку. Якщо ж відстань становить понад 2000 км, то найкраще вибрати репатріацію літаком – це набагато швидше і надійніше.

Перевезення на поїзді так само можлива, проте не радимо користуватися даними способом, зважаючи на тривалість – декілька діб шляху можуть вкрай негативно позначитися на стані тіла.

Терміни репатріації

Доставка тіла в країну покійного займає від трьох до п’яти днів. У крайніх випадках цей термін може збільшитися до тижня, в разі, якщо необхідно оформити додаткові документи (для військовослужбовців або працівників дипломатичних місій).

Враховуйте, що зазначені терміни стосуються випадків звернення до ритуальні агентства. При самостійному оформленні документів у Вас піде більше часу.

Розрахунок вартості послуг

Ціна розраховується індивідуально і залежить від країни. У вартість входить транспортування труни, сама труна і оформлення митних документів. Бальзамування у вартість не входить і оплачується окремо. Також знадобиться попередня доставка покійного в морг, якщо смерть настала недавно.

Якщо ви самі будете займатися оформленням, це може обернутися серйозними проблемами в аеропорту або на митниці. Найкраще звернутися до фахівців.

Телефонуйте, оперативно проконсультуємо!