Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Київ, вул. Ольжича, 21

Головна > Ритуальні товари > Ритуальний одяг

Ритуальний одяг

Сукня ритуальна жіноча №1
Сукня ритуальна жіноча №1
Сукня ритуальна жіноча №2
Сукня ритуальна жіноча №1
Сукня ритуальна жіноча №3
Сукня ритуальна жіноча №3
Костюм ритуальний чоловічий №1
Костюм ритуальний чоловічий №1
Костюм ритуальний чоловічий №2
Костюм ритуальний чоловічий №2
Костюм ритуальний чоловічий №3
Костюм ритуальний чоловічий №3
Костюм ритуальний чоловічий №4
Костюм ритуальний чоловічий №4
Білі сорочки різних розмірів
Білі сорочки різних розмірів
Ритуальная одежда

Ритуальний одяг – комплект швейних товарів, які одягаються на покійного для кремації чи поховання. Вони мають свої особливості, тому краще звернутися до фахівців. У нашому ритуальному магазині представлений різноманітний одяг для покійного.

Фахівці допоможуть з вибором, щоб вбрання було відповідним, відображало індивідуальність людини і виглядало гідно. Тепер вам не треба шукати, де купити одяг на похорон. Телефонуйте або приїжджайте до магазину, фахівці допоможуть вам з вибором одягу для померлих та всіх необхідних атрибутів з урахуванням ваших побажань.

Особливості ритуального одягу

У список продукції входять туніки, сорочки, сорочки з розташованою позаду застібкою для зручного надягання. Одяг для похорону чоловіка включає піджак, сорочку, шкарпетки, спідню білизну, штани, краватку. Як правило, похоронний костюм виконується у стриманій колірній гамі, зазвичай чорного кольору. Одяг для похорону жінки складається з колготок або панчох, нижньої білизни, сукні (піджака зі спідницею та блузкою), хустки або шарфа на голову. Вона має бути з довгим рукавом, у стриманій однотонній гамі. Зазвичай для незаміжньої молодої жінки підбирається світлий одяг.

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна