Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Ритуальні послуги в Києві та області

Головна > Ритуальні послуги > Догляд за могилами

Догляд за могилами

Коли нас покидає близька людина, ми з гідністю проводимо її в останній шлях, у тому числі на місці поховання встановлюємо хрест або пам’ятник, додатково облагороджуємо його квітником, столиком, лавками та доріжками. Але краса не вічна, якщо немає регулярного догляду за могилою.

На жаль, не кожен може часто приїжджати до місця пам’яті, щоб помити надгробки та огорожу, прибрати опале листя та вирвати бур’яни. Причини різні – відстань, зайнятість на роботі та інше. І тоді на допомогу приходить компанія Ритуал Сервіс. У нас ви можете замовити догляд за могилами за доступною ціною. Робота якісно виконується досвідченими майстрами за узгодженим із вами переліком послуг.

Ціна послуги


Ціна догляду за могилою безпосередньо залежить від обсягу виконуваних робіт, площі самої могилки та прилеглої ділянки. У ритуальному агентстві Ритуал Сервіс ви можете замовити послугу за доступними цінами.

Набір послуг з догляду за могилами


Догляд за могилами – це комплексна ритуальна послуга, яка дозволяє місцю поховання виглядати цілий рік акуратно і включає наступні роботи:

 • Прибирання сміття та зайвих рослин;
 • Вирівнювання ділянки;
 • Посадка декоративних рослин та розбивка газону;
 • Прибирання та фарбування огорожі;
 • Обробка огорож з каменю та надгробку спеціальними засобами та захисними засобами;
 • Прибирання листя та снігу;
 • Заміна старих штучних квітів на нові;
 • Організація місця пам’яті до певної дати;
 • Ландшафтні роботи;
 • Оновлення фотокартки на пам’ятнику;
 • Запалювання свічок.

Правила догляду за могилами


Догляд за могилою можна розділити на два етапи – до встановлення надгробка та після цього. Деякі родичі поспішають швидше замовити та поставити меморіал, це можна зробити, але не рекомендується. Краще дати землі осісти та після року з моменту похорону встановити пам’ятник. Багато традиційно встановлюють хрест, який також можна замовити в «Ритуал Сервіс» недорого. Для початку можна зупинитися на простому виробі з дерева або металу, а потім замінити на надгробок або дорожчий хрест із граніту чи мармуру.

Поки земля приходитиме в належний стан, може знадобитися досипати пісок. Краще використати садову суміш. Багато хто крім цього висаджують живі квіти – крокуси, ромашки, нарциси та інші. З ними місце поховання виглядає доглянутим, а також у процесі не з’явиться бур’ян. Проте приїжджати до місця пам’яті потрібно регулярно, щоб прибирати траву, опале листя, випадкове сміття.

Якщо могила облагороджена огорожею, за нею також потрібен догляд. Не забувайте весною оновити фарбу. Також слідкуйте за станом фотографії на пам’ятнику та час від часу мийте надгробки спеціальними засобами на основі воску. Вони допоможуть продовжити життя каменю, захистять його від опадів та сонячних променів. При цьому під час догляду за пам’ятником на могилі не можна наносити захисні засоби на малюнки надгробка, високий ризик їх зіпсувати. Гравіювання почистьте простою водою, спочатку зображення потемніє, але потім повернеться колишній колір.

Умови надання послуги


Послуга з догляду за могилою у Києві є одноразовою, та надається на ділянці, визначеній замовником. Проведення послуги можна замовити до певної дати (наприклад, до річниці смерті).

Замовити послуги з догляду за могилою


Компанія «Ритуал Сервіс» пропонує замовити догляд за могилою на сайті за телефоном. Ми проконсультуємо з даної ритуальної послуги, підкажемо які саме роботи вашому місцю поховання необхідні.

Ціна догляду за могилою повністю залежить від набору вибраних послуг, матеріалів, особливостей місця поховання та побажань замовника. Бережіть спогади та підтримуйте у гідному вигляді місце поховання своїх близьких!

 

Як ми працюємо

У процесі багаторічної роботи ми сформували певний алгоритм роботи із клієнтами:

1. Заявка

Ви можете залишити її через сайт, скориставшись формою зворотного зв'язку або звернутися за телефоном (097) 085 33 53

2. Уточнюємо деталі

Фахівці компанії зв'язуються з клієнтом та обговорюють усі деталі.

3. Укладаємо договір

Один зі співробітників нашої компанії укладає договір із клієнтом. Зробити це можна як в офісі, так і вдома.

4. Надаємо ритуальні послуги

Після підписання всіх документів розпочинається підготовка до організації похорону.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко та оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи та правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна