Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Київ, вул. Ольжича, 21

Головна > Ритуальні товари > Траурні вінки > Траурні вінки з живих квітів

Траурні вінки з живих квітів

Траурные венки из живых цветов

Вінки з живих квітів – незамінний атрибут під час похорону, за допомогою якого близькі люди висловлюють свою скорботу та повагу. Стандартними вважаються вироби круглої форми, що символізують нескінченне життя.

У компанії Ритуал Сервіс така продукція представлена у будь-яких розмірах та формах. У великому каталозі можна знайти різні товари, щоб провести близьку людину або родича в останній шлях.

У нас можна купити ритуальні вінки з живих квітів оптом та в роздріб, у будь-якому діапазоні цін. Виробництвом вінків займаються досвідчені дизайнери, які розробляють нові моделі.

У спеціаліста можна детально проконсультуватися, отримати докладні відомості про наявну продукцію.

Ми цінуємо час кожного клієнта, тому доставимо замовлення вчасно. Купити вінок з живих квітів на похорон можна замовивши за телефоном або в магазині за адресою: м. Київ, вул. Ольжича, 21

Фото траурних вінків з живих квітів для замовлення

Вінок з живих квітів №1
Вінок з живих квітів №1
Вінок з живих квітів №2
Вінок з живих квітів №2
Вінок з живих квітів №3
Вінок з живих квітів №3
Вінок з живих квітів №4
Вінок з живих квітів №4
Вінок з живих квітів №5
Вінок з живих квітів №5
Вінок з живих квітів №6
Вінок з живих квітів №6
Вінок з живих квітів №7
Вінок з живих квітів №7
Вінок з живих квітів №8
Вінок з живих квітів №8
Вінок з живих квітів №9
Вінок з живих квітів №9
Вінок з живих квітів №10
Вінок з живих квітів №10
Вінок з живих квітів №11
Вінок з живих квітів №11
Вінок з живих квітів №12
Вінок з живих квітів №12
Вінок з живих квітів №13
Вінок з живих квітів №13
Вінок з живих квітів №14
Вінок з живих квітів №14
Вінок з живих квітів №15
Вінок з живих квітів №15
Вінок з живих квітів №16
Вінок з живих квітів №16
Вінок з живих квітів №17
Вінок з живих квітів №17

В каталозі можна вибрати вінок з живих квітів на похорон та оформити доставку в будь-яку точку міста Києві. На жалобній стрічці фахівці зроблять напис зі словами скорботи та пам’яті.

По телефону ви дізнаєтесь, скільки коштують вінки із живих квітів для похорону у Києві.

Квіткові композиції застосовувалися під час поховань у Римі та Стародавній Греції. Для цих цілей спочатку застосовувалися гілки лавру та дуба, троянди, покладання на могилу яких було символом переродження та вічного життя. Також декоративні композиції відображали скорботу, смуток та любов до покійного.

Будь-який похоронний вінок із живих квітів буде унікальним. Можна оформити замовлення, вибрати відповідну композицію та напис. Створюються вироби досвідченими флористами, які детально продумують та підбирають композиції. Кожне стебло квітки обертається вологою губкою. В основному для оформлення застосовуються стійкі квіти (гвоздики, троянди, гербери, хризантеми), гілки папороті або хвої.

Такі композиції зазвичай покладаються на надгробок або могилу, можуть встановлюватися на плиту меморіального комплексу. Після звернення в нашу компанію фахівці підберуть найкращу композицію, яка дозволить висловити скорботу і повагу до померлого.

Купити вінок на похорон із живих квітів можна за телефоном або написати нам в один з месенджерів. Після того, як буде складено та виконано замовлення, його доставлять за вказаною адресою, що заощадить час та сили замовника.

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна