Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Ритуальні послуги в Києві та області

Головна > Ритуальні послуги > Громадянська панахида

Громадянська панахида

Громадянська панахида – це церковна служба по покійному, є відповідальною частиною похорону. Така процедура визначає служіння в церкві та громадянський звичай прощання з померлим.

Зал для проведення цивільної панахиди


Панахида за покійними у Києві вважається відповідальною деталлю поховання. Тому її потрібно добре організувати. Залежно від кількості тих, хто прощається та оптимального рівня оплати, фахівці ритуальної служби Ритуал Сервіс підберуть відповідний зал для проведення панахиди за померлим.

Особливості процедури та тексти для панахиди


За звичаєм, текст починається з біблійної чи стандартної цитати про буття та смерть, у головній частині згадуються досягнення померлого, добрі справи та вчинки. Теплі слова допоможуть близьким по-іншому поглянути на горе.

Після цього висловлюється надія про довгу, світлу пам’ять. Вимовляються щирі слова, можуть демонструватись презентації про життя покійного. Іншим елементом процедури є покладання вінків та квітів до труни, після чого траурна процесія прямує на цвинтар для поховання.

Як замовити цивільну панахиду в Києві


Якщо планується велика кількість відвідувачів, громадянська панахида має замовлятись у досвідчених організаторів. Фахівці нашої компанії підготують перелік людей, які виголосять промову. Також буде складено список людей, які вимовляють промову відповідно до відведеного часу.

Підготовка та проведення громадянської панахиди


Досвідчений фахівець організує процедуру похорону, надасть клієнтам необхідні відомості та моральну підтримку, захистить їхні інтереси.

Всі ритуальні агенти компанії Ритуал Сервіс володіють великим досвідом в організації прощання з померлими, зможуть домовитися про оренду залу.

За телефону чи на сайті можна замовити цивільну панахиду у Києві у будь-який зручний час. Надаються безкоштовні консультації у ритуальній сфері.

Як ми працюємо

У процесі багаторічної роботи ми сформували певний алгоритм роботи із клієнтами:

1. Заявка

Ви можете залишити її через сайт, скориставшись формою зворотного зв'язку або звернутися за телефоном (097) 085 33 53

2. Уточнюємо деталі

Фахівці компанії зв'язуються з клієнтом та обговорюють усі деталі.

3. Укладаємо договір

Один зі співробітників нашої компанії укладає договір із клієнтом. Зробити це можна як в офісі, так і вдома.

4. Надаємо ритуальні послуги

Після підписання всіх документів розпочинається підготовка до організації похорону.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко та оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи та правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна