Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Ритуальні послуги в Києві та області

Головна > Ритуальні послуги > Ритуальна зала

Ритуальна зала

Прощання з покійним – момент скорботний та жалобний. Але саме тому він має бути обставлений гідно, щоб усі охочі могли попрощатися із покійним, віддавши данину його пам’яті. У цю складну для близьких годину до труни покійного приходять не тільки родичі, а й друзі, колеги по роботі, знайомі та сусіди. Вони підтримують рідних, згадують про покійного.

Щоб вмістити всіх охочих та провести траурну процедуру прощання максимально зручно та комфортно для всіх, існують особливі приміщення. Ритуальні зали у Києві збудовані спеціально для організації прощання. Це просторі приміщення, які декоровані відповідним чином оснащені необхідною системою вентиляції та кондиціювання.

 

Що входить до послуги оренди ритуального залу?

 

Оренда ритуального залу популярна з наступних причин:

  • Велику площу. Не в кожній квартирі можуть розміститися всі відвідувачі. На такій церемонії кількість запрошених необмежена.
  • Зручність. Після смерті близької людини родичі перебувають у нервовій напрузі, відчувають стрес. Багато хто почувається погано під час прощання. У залі прощання з померлою людиною встановлено систему кондиціонування для підтримки прохолодної температури під час усієї церемонії.
  • Прибирання. Після прощання, коли всі відвідувачі розійдуться, родичам потрібно виконувати генеральне прибирання. А з урахуванням важкого фізичного та емоційного стану, це буде не простим завданням. Ритуальний зал завжди прибирається спеціальними працівниками.
  • Надання транспорту, зручне розташування.
  • Запрошення священника для відспівування.
  • Декілька обладнаних приміщень.

Ритуальна служба Ритуал Сервіс надає сучасні обладнані приміщення в оренду для прощання з покійним. Усі жалобні зали мають спеціальний постамент для труни з розташованими з обох боків місцями для рідних та близьких. Багато об’єктів оснащені підставками для вінків та портретів. Траурний захід відбувається у відповідних декораціях. Системи вентиляції та постійна дезінфекція забезпечують безпеку та дотримання санітарних норм.

Ритуальний зал може бути комерційним та державним, відрізняється за якістю та вартістю обслуговування. Розташовуються такі об’єкти біля крематоріїв, церков та цвинтарів.

Зазвичай у похоронному залі прощання із померлим два приміщення, що відрізняються за призначенням. В одному з них проходить відспівування, прощання з покійним, а в другому розташовується прощальний стіл. У будь-якій ритуальній залі Києва встановлена система акустики, яка застосовується для відтворення музики. Залежно від побажань, ритуальний зал може бути оздоблений букетами зі свіжих квітів.

У таких приміщеннях можна зібрати більше людей, отримати допомогу фахівців у дотриманні тиші. Також може проводитися підготовка тіла покійного до поховання, бальзамування та вдягання.

Для зручності гостей у жалобному залі є кімнати відпочинку, туалети, а також їдальня або кав’ярня для проведення поминальних обідів.

Похорон – непростий процес, особливо якщо попрощатися з покійним приходить багато людей. Так буває, якщо прощання відбувається з людиною відомою, знаменитою. У цьому випадку до звичайних турбот додається дотримання особливого урочистого церемоніалу. Краще його довірити професійному організатору похорону. Досвідчений церемоніймейстер від компанії Ритуал Сервіс підготує сценарій заходу, план громадянської панахиди, допоможе скласти зразкові тексти промов у момент прощання, врахує відповідну моменту черговість виступів. Така послуга допомагає зробити панахиду бездоганно чіткою, розміреною, провести без поспіху та порушень термінів.

Оформити замовлення на послуги ритуальних залів у Києві


При оренді ритуальної зали слід враховувати:

  • Кількість запрошених людей. Це необхідно для вибору потрібної площі.
  • Час та тривалість процедури.
  • Перелік додаткових послуг.

Щоб не виникло клопоту та труднощів щодо організації, потрібно звертатися до професіоналів. Співробітники Ритуал Сервіс нададуть будь-яку ритуальну залу, проконсультують з будь-яких питань, організують весь процес траурної церемонії. Вони допоможуть у виборі та оренді відповідного приміщення, з урахуванням бюджету та побажань замовника.

Щоб не виникло труднощів із церемонією прощання, фахівець складе графік ритуалу: тривалість панахиди, траурної процесії, підготує слова та визначить промовців.

Як ми працюємо

У процесі багаторічної роботи ми сформували певний алгоритм роботи із клієнтами:

1. Заявка

Ви можете залишити її через сайт, скориставшись формою зворотного зв'язку або звернутися за телефоном (097) 085 33 53

2. Уточнюємо деталі

Фахівці компанії зв'язуються з клієнтом та обговорюють усі деталі.

3. Укладаємо договір

Один зі співробітників нашої компанії укладає договір із клієнтом. Зробити це можна як в офісі, так і вдома.

4. Надаємо ритуальні послуги

Після підписання всіх документів розпочинається підготовка до організації похорону.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко та оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи та правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна