Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми готові прийти Вам на допомогу без перерви, без вихідних, цілодобово

Ми організуємо похорони так, що вони стануть втіленням Вашої любові до близької людини!

Ритуальне бюро "Ритуал Сервіс"

Ритуальні послуги компанії «Ритуал Сервіс» надаються за доступними розцінками для всіх категорій населення!

Чому обирають саме нас?

Багаторічний досвід компанії дозволяє виконувати свою роботу якісно і з величезною увагою до деталей, будь то бюджетні похорони або траурні церемонії рівня VIP для особливо важливих персон.

Ми готові до будь-яких запитів і складнощів, а також індивідуально підходимо до кожного свого замовника, що робить роботу прозорою і легкою.

Висока якість похорону за прийнятними цінами

Пріоритет нашої роботи – гідне прощання з близькою людиною. Ми не нав’язуємо зайвих послуг і не змінюємо ціни в процесі організації похорону, весь вибір за Вами, а ми лише виконуємо всі ваші побажання на вищому рівні. Наші співробітники захистять Вас від шахраїв і не допустять ніяких казусів у важкі для вас моменти.

Телефонуйте нам 24/7
або

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна