Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Ритуальні послуги в Києві та області

Копка могили

Могильну яму необхідно копати з дотриманням стандартних розмірів довжини, ширини та глибини, не порушивши естетики місця, де пройде поховання.

У деяких випадках адміністрація цвинтаря надає для цієї мети своїх працівників або ж можна скористатися послугами ритуальної служби. У першому варіанті додаткові витрати неминучі, у другому варіанті послуга входить до складу загального пакета.

Працівники ритуальної служби Ритуал Сервіс надають такі послуги, що входять до сукупності комплексу «Копка могили»:

 • доставлення робочого персоналу на територію цвинтаря;
 • підготовка ділянки для поховання (прибирають сміття, гілки, очищають територію від листя та трави);
 • копію могили з дотриманням стандартних розмірів;
 • опускання труни у могилу;
 • створення могильного пагорба (засипання ґрунтом);
 • встановлення хреста;
 • оформлення квітами та вінками.

Копку могили за доступними цінами можна замовити при зверненні до ритуальної служби Ритуал Сервіс за номерами на сайті.

Копка могили: формування вартості


Родичів покійної людини часто хвилює питання, скільки коштує копка могили. Варто зазначити, що тут враховуються одразу кілька факторів.

Як основний з них можна назвати пори року. У літньому сезоні, коли немає злив та морозів, вартість послуги помітно знижується. З настанням зими, ґрунт промерзає, ускладнюючи процес копання могили. Також ґрунт втрачає стійкість через підвищену вологість, яка виникає в результаті холоду та тривалих дощів. Тому в зимовому періоді ціна на послугу вища, порівняно з теплим сезоном.

Стан площі, обраної для поховання, також впливає вартість. У деяких ситуаціях доводиться демонтувати вже наявні надмогильні об’єкти або очищати ділянку від непотрібного мотлоху.

Остаточна ціна на копку могили формується з урахуванням цих факторів, а також додаткових робіт, зазначених у договорі ритуальних послуг.

Перелік додаткових послуг


У поганих погодних умовах місце проведення похоронного обряду необхідно захистити від вітру, дощу та снігу. В оренду надається просторий намет.

Також як додаткові послуги, що виконуються перед похованням, можна замовити такі роботи:

 • драпірування могили шовковою тканиною;
 • оформлення ялиновим лапником;
 • встановлення постаменту для труни;
 • використання рушників для опускання труни у могилу;
 • опускання труни у могилу спеціальним ліфтом.

Свіжовирита могила завжди будить гнітючі почуття у присутніх. Тому проводиться драпірування могили тканиною. Могильна яма драпірується спеціальним чохлом, виготовленим із міцної штучної шовкової тканини. Чохол зазвичай має червоний колір, але іноді можна побачити комбінований варіант із чорного та червоного шовку.

Також могилу оформляють лапником вічнозеленої ялини для максимального придушення її враження. Пишним ялиновим лапником драпірують могилу особливим способом і для створення естетичного вигляду.

Щоб не ставити труну прямо на цвинтарний ґрунт, під нього встановлюється основа, яка складається з міцного постаменту.

З давніх-давен, домоткані вишиті рушники призначені супроводжувати людей при їх народженні, у весіллі, під час проводження в армію або далеку подорож. Тому згідно з давньою традицією, труну опускають у могильну яму на рушниках.

Для дбайливого та плавного опускання труни в могилу використовують спеціальний ліфт (сінгуматор) для опускання труни. Цей пристрій дозволяє швидко опустити труну будь-яких розмірів та форм.

Усі послуги, що надаються ритуальним агентством Ритуал Сервіс, пов’язані з проведенням похоронного обряду, виконуються якісно та за короткий термін. При замовленні комплексу послуг вдається заощадити час, а й фінансові кошти.

Замовити послуги можна, зателефонувавши на вказані на сайті телефони.

Як ми працюємо

У процесі багаторічної роботи ми сформували певний алгоритм роботи із клієнтами:

1. Заявка

Ви можете залишити її через сайт, скориставшись формою зворотного зв'язку або звернутися за телефоном (097) 085 33 53

2. Уточнюємо деталі

Фахівці компанії зв'язуються з клієнтом та обговорюють усі деталі.

3. Укладаємо договір

Один зі співробітників нашої компанії укладає договір із клієнтом. Зробити це можна як в офісі, так і вдома.

4. Надаємо ритуальні послуги

Після підписання всіх документів розпочинається підготовка до організації похорону.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко та оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи та правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна