Повний комплекс послуг з організації похорону

Вартість ритуальних послуг в Києві та області

На цій сторінці представлені ціни на ритуальні послуги ритуального агентства “Ритуал Сервіс”. Тут ви зможете вибрати план похорону, який представляє оптимальну для вашого бюджету вартість поховання, та замовити похорон. Кожен план похорону може бути змінений відповідно до ваших уподобань, доповнений тими чи іншими товарами та послугами.

Виконуємо повний комплекс послуг пов’язаних з організацією та проведенням похорону: організація траурної церемонії та поминального столу, збирання всіх необхідних документів для поховання, надання катафалка, послуги ритуального агента та ін. – лише якісні послуги, надійність, чесні ціни. Працюємо в Києві та Києвській області.

Ціни на ритуальні послуги

Ціни на ритуальні послуги Київ

ЕКОНОМ

від 7 000 грн.

Підходить тим, хто перебуває у скрутному фінансовому становищі. Організація похорону з мінімальним бюджетом.

Ціни на ритуальні послуги Київ

СТАНДАРТ

від 12 000 грн.

Найпопулярніший варіант. Середня вартість та стандартний пакет послуг.

Ціни на ритуальні послуги Київ

VIP

від 20 000 грн.

Послуга для високопоставлених осіб. Похорони на найвищому рівні, з особливими почестями.

Скільки коштує організація похорону в Києві?

Ціни на ритуальні послуги в Києві та області можуть сильно відрізнятися і залежать від того, в яку ритуальну службу ви звернулися і наскільки масштабну церемонію плануєте. Верхньої межі того, скільки коштують похорони в Києві не існує: пишні церемонії прощання, організовані для знаменитостей, митців, політиків та бізнесменів, часто можуть коштувати дуже багато. У той же час, середня вартість похорону, що організується ритуальною службою “Ритуал Сервіс”, становить 12 тис. гривень. Ціна мінімального пакета послуг — 7 тис. гривень. Ритуальний агент нашої служби приїде після вашого дзвінка, щоб допомогти визначитися з відповідним планом похорону і провести розрахунок вартості товарів та послуг.

Вартість ритуальних послуг в Києві та інших великих містах України значно відрізняється від середнього показника по регіонах і, насамперед, це пов’язано з тим, що великим містам важче забезпечувати потребу мешканців земельними ділянками, призначеними для поховання, що неминуче призводить до зростання цін на ділянки на кладовищах. Теж значну роль у формуванні вартості похорону грають ціни обраних клієнтом опцій та похоронних атрибутів.

Агенти ритуальної служби докладно розкажуть вам про перелік послуг, які ми надаємо. Серед них, крім іншого, є похорон економ-класу, що дозволяє проводити ритуальні церемонії на належному рівні, не виходячи за межі скромного бюджету.

Укладайте офіційний договір з нашим ритуальним агентом – забезпечте собі безпеку від вимагання та зайвих поборів.

Допомога в організації похорону в Києві та області

Наше ритуальне агентство “Ритуал Сервіс” надає будь-яку допомогу при організації похорону. Коли настає смерть близької людини, то у рідних їй людей настає відчуття розпачу та горя. У такому стані дуже непросто взяти себе в руки, а тим більше організувати такий серйозний захід, як похорон. Адже потрібно не лише зібрати повну документацію, яка призначена для виконання всіх адміністративних процедур, але ще й організувати саму жалобну церемонію, транспорт, поминальний стіл. Звичайно, все це можна зробити самостійно, але можна звернутися і до фахівців, які допоможуть і підтримають такий непростий період для життя родичів і друзів померлого.

Ми готові повністю взяти на себе організацію похорону, гарантуючи високий професіоналізм та оптимальні ціни. На сайті компанії «Ритуал Сервіс» розміщено прайс-лист із зазначенням вартості похорону та супутніх послуг. Ми рекомендуємо вам поговорити з нашими фахівцями, які нададуть вам консультацію про те, скільки коштує похорон у Києві.

Відповіді на поширені питання

Смерть родича завжди супроводжується організаційної рутиною. І розібратися в її тонкощах і нюансах дуже складно близьким, які знаходяться в стресовій ситуації. Тут потрібно перевезти покійного в морг, домовитися про місце поховання з адміністрацією кладовища, організувати похоронну процесію і поминальний обід, отримати свідоцтво про смерть і так далі. Найкраще в такій ситуації звернутись до професіонала – ритуального агента.

Досвідчений розпорядник похорону вміє організувати похорон будь-якого рівня складності – від скромних до масштабних.

В обов’язки ритуального агента входить:

  • приїхати за викликом додому, відправити тіло покійного в морг;
  • захистити від «чорних» похоронних агентів;
  • повідомити про пільги та допомоги, порядку їх отримання;
  • проконсультувати з питань отримання платних або безкоштовних ділянок на кладовищах і ніш в крематоріях;
  • проконсультувати з питань організації похорону та ритуальних заходів;
  • допомогти вибрати ритуальні товари і послуги;
  • оформити замовлення на організацію похорону;
  • надати замовнику платіжні документи.

Текст громадянської панахиди, як правило, продумують тільки тоді, коли ховають людину відому і потрібно виступити з прощальним словом. На звичайне прощання в колі сім’ї найчастіше приходять, не підготувавши промову громадянської панахиди. Багато хто знає, що відбувається в такій ситуації: думки не втілюються в слова, над труною нависає важке мовчання, всі відчувають почуття незручності.

Тому варто заздалегідь підготуватися. Сказати кілька фраз про скорботу і втрату, любов або повагу до покійного і про те, що вас пов’язувало. Можна згадати якийсь особливий момент з життя. Говорити краще просто, уникаючи складних оборотів.

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна