Ритуальні послуги

Головна > Ритуальні послуги

«Ритуал Сервіс» – це всі ритуальні послуги в Києві , які можуть вам знадобитися при організації кожного етапу похорону. Ми маємо великий досвід роботи в ритуальній сфері, знаємо, як провести всі технічні процедури максимально швидко, щоб ви якомога легше перенесли трагічну подію в вашому житті.

Чому під час замовлення ритуальних послуг обирають нас?

Правильний вибір ритуальних послуг – запорука своєчасної та якісної організації похорону. Надзвичайно важливо звернутися до справді надійної спеціалізованої агенції з гідною репутацією. Першими орієнтирами для звернення до нашої служби є відгуки вдячних замовників та сайт, що постійно оновлюється, з достовірною та актуальною інформацією.

Разом з тим Ритуал Сервіс надає:

  • Послуги кваліфікованих, сумлінних спеціалістів, зокрема досвідчених церемоніймейстерів.
  • Товари для похорону, які постачаються перевіреними виробниками.
  • Транспортний сервіс з широким вибором автокатафалків, мінівенів та автобусів.

Затверджені та суворо дотримувані тарифи у нас залишаються помірними. Чесна цінова політика виключає будь-які приховані та необумовлені платежі.

Наші спеціалісти – професіонали своєї справи

Персонал ритуального агентства Ритуал Сервіс працює узгоджено та сумлінно. Кваліфіковані співробітники готові на першу вимогу виїхати на адресу в будь-який з районів Києва, щоб надати підтримку та допомогу сім’ї, яка переживає горе втрати. Поряд зі спеціальними знаннями кожен наш представник спирається на багаторічний досвід успішної роботи в галузі. Фахівці Ритуал Сервіс здатні підготувати та провести похорон будь-якого рівня складності.

Ритуальні послуги: телефони та адреси

Якщо сталася трагічна подія, рідним та близьким необхідно знати цілодобові телефони ритуальних послуг, а для особистого звернення за кваліфікованою радою та допомогою знадобляться адреси ритуальних послуг.

Ритуальне агентство “Ритуал Сервіс” приймає населення за адресою: Київ, вул. Ольжича, 21. Чергові оператори завжди готові прийняти дзвінок за телефонами, вказаними нижче на сайті.

Ритуальні послуги
Ритуальні послуги

Відгуки наших клієнтів

Величезна подяка за допомогу та підтримку при організації похорону нашої дорогої людини. Все було зроблено дуже коректно, доброзичливо, чітко. Поки рідні приходили до тями і сумували, ритуальні агенти зробили колосальну роботу з надання ритуальних послуг: оформлення та супроводу всієї церемонії, яка пройшла дуже гідно: від приведення покійного до порядку до добору місця для поминального столу.
Наталія
Дякуємо від усієї родини ритуальному агентству "Ритуал Сервіс" та всім співробітникам, які брали участь у похороні, за відмінну організацію похорону нашого батька. Важко було уявити, що похорон може бути таким урочистим і красивим. Велике спасибі за правильні питання у момент вибору місця поховання, завдяки яким тата відспівали у віп-залі. Всі ритуальні послуги були дуже чітко та послідовно організовані. Бажаємо Вам оптимізму у Вашій корисній праці!
Юркевич В. Н.
Хочу висловити величезну подяку службі загалом, та окремо ритуальному агенту Богдану Анатолійовичу. У таку для нас важку годину миттєво примчали, організували похорон та з розумінням поставилися до нашої конкретної ситуації. Всі ритуальні послуги були на високому рівні. Все злагоджено та чітко. Дякую за вашу роботу та працю.
Олександра