Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Київ, вул. Ольжича, 21

Саркофаги

Cаркофаги

Елітні труни надають додаткову урочистість траурним церемоніям і допомагають висловити всю скорботу, пов’язану із втратою близької людини. Вироби виготовляють із цінних порід деревини – дуба, кедра, вишні, горіха, тополі, бука, клена. Внутрішнє оздоблення виконують з дорогих тканин – шовку та оксамиту. Використовують якісну та дорогу фурнітуру.

Компанія «Ритуал Сервіс» пропонує купити елітні труни в Києві. Усі моделі розробляються з урахуванням релігійних традицій та виглядають респектабельно. На кришці найчастіше розміщені елементи похоронної символіки, а найдорожчі елітні труни прикрашаються вручну.

У нас ви можете купити саркофаги, які часто обирають для похорону відомих політичних чи релігійних діячів, а також відомих людей науки чи мистецтва. Вироби виготовляють вручну. Вибір такого останнього притулку для померлого підкреслює високий соціальний статус і стає символом любові, скорботи та вдячності до нього.

Фото елітних трун для замовлення

Саркофаг "Оріон" №1
Саркофаг "Оріон" №1
Саркофаг "Оріон" №2
Саркофаг "Оріон" №2
Саркофаг "Оріон" №3
Саркофаг "Оріон" №3
Саркофаг десятигранний №2
Саркофаг десятигранний №2
Саркофаг восьмигранний №2
Саркофаг восьмигранний №2
Саркофаг восьмигранний №3
Саркофаг восьмигранний №3
Саркофаг десятигранний №1
Саркофаг десятигранний №1
Саркофаг восьмигранний №1
Саркофаг восьмигранний №1

Елітні труни – це оригінальні похоронні вироби, виготовлені з деревини твердих порід за спеціально розробленими ескізами. При створенні авторських моделей основний акцент робиться на солідний зовнішній вигляд, точну підгонку деталей, високу якість матеріалів та індивідуальні побажання замовника. На початку технологічного процесу деревина в обов’язковому порядку проходить обробку антипіритними та протигрибковими засобами. Вирішивши купити труну елітну, зверніть увагу на ексклюзивні моделі з нашого каталогу.

Вироби преміум-класу виготовляють із високоякісних матеріалів з використанням сучасних технологій та з ретельною увагою до деталей, а тому вони мають низку переваг перед моделями інших цінових категорій:

  • Респектабельний зовнішній вигляд. Ви купуєте труну унікального дизайну та якості: стриманий дизайн, благородна деревина, позолочена фурнітура, вишукане внутрішнє оздоблення.
  • Функціональність. Рівний хід жалобного заходу забезпечують різноманітні конструктивні рішення: можливість ліжка регулюватися по висоті; кришка із двома стулками; спеціальні ручки для зручного транспортування труни та полегшення перенесення тіла.
  • Великий вибір моделей та виготовлення на замовлення. Ви можете вибрати різні породи деревини, а також форму труни: чотирьох, шести або восьмигранну.

В цілому елітні труни відрізняються від звичайних варіантів виготовленням з дорогих матеріалів, красивою внутрішньою та зовнішньою обробкою, що повністю відповідає пропонованій виробниками ціні.

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна