Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Ритуальні послуги в Києві та області

Головна > Ритуальні послуги > Елітні похорони

Елітні похорони

 

Смерть людини завжди важко переживається її близькими людьми. Коли ж йде їхнє життя людина відома — наприклад, видатний діяч мистецтва, науки, політик чи бізнесмен, то її смерть стає смутком для багатьох інших людей, її співгромадян.

Похорон збирає в такому разі велику кількість людей, які бажають попрощатися з покійним, вшанувати данину його пам’яті, висловити співчуття рідним та близьким померлого. І родичі, звичайно, намагаються організувати похорон гідно, щоб віддати всі належні почесті тому, хто пішов.

При цьому є служба, яка може в цей нелегкий момент полегшити ситуацію для рідних, повністю взявши організацію та проведення похорону.

Ритуальна служба «Ритуал Сервіс» готова організувати VIP похорон на найвищому та найдостойнішому рівні. Наші фахівці завдяки своєму досвіду зроблять все організовано, чітко, без прикрих накладок. Це убезпечить родичів покійного від хвилювань, пов’язаних з організацією цього скорботного заходу, а наш розпорядник похорону суворо проконтролює бюджет.

Плюси замовлення елітних похоронів


Зазвичай VIP похорон затягується на кілька годин, адже у церемонії прощання бере участь багато людей, яких вимовляють прощальні промови, беруть слово друзі, колеги померлого. Грає духовий оркестр, а також може бути організована церковна церемонія прощання. Все це потрібно контролювати, стежити за послідовністю дій, за порядком. Рідним і близьким зазвичай не до того, і тому допомога фахівця-розпорядника елітного похорону просто неоціненна.

Вартість обслуговування

 

На VIP похорон у Києві ціна включатиме елітний супровід та застосування ритуальних товарів преміум-класу, які є у продажу у нашому похоронному бюро.
Прощання з покійним буде організовано у жалобному залі з престижним оздобленням, умовами для релігійної чи громадянської церемонії.
Досвідчений ведучий похорон проведе урочисту церемонію прощання відповідно до запланованої заздалегідь програми та черговості прощальних промов. Також буде організовано траурну ходу у супроводі оркестру (музичний репертуар узгоджується із замовником). Наші спеціалісти орендують зал представницького класу для проведення поминок. Із замовником буде ретельно підібрано меню для поминальної трапези.
Ціна на преміум-похорон залежить від побажань замовника та переліку обраних додаткових послуг.

Працівники похоронної служби Ритуал Сервіс готові забезпечити комплексний сервіс з організації елітної жалобної церемонії, яка в повному обсязі відповідатиме вимогам замовника та відповідатиме статусу VIP-похорону. Усі наші співробітники відрізняються чуйністю, сумлінністю.


Як зробити замовлення?


Якщо у вашій сім’ї сталася сумна подія, ми щиро співчуваємо і готові допомогти в організації VIP похорону. Наші співробітники зроблять все, щоб елітні похорони в Києві пройшли на гідному пам’яті покійного рівня, і дорога вам людина була похована в належній обстановці, з усіма почестями.

Погодити деталі заходу, дізнатися ціну послуг та поставити інші питання, що цікавлять, можна за вказаними телефонами. Ми приймаємо дзвінки цілодобово.

Як ми працюємо

У процесі багаторічної роботи ми сформували певний алгоритм роботи із клієнтами:

1. Заявка

Ви можете залишити її через сайт, скориставшись формою зворотного зв'язку або звернутися за телефоном (097) 085 33 53

2. Уточнюємо деталі

Фахівці компанії зв'язуються з клієнтом та обговорюють усі деталі.

3. Укладаємо договір

Один зі співробітників нашої компанії укладає договір із клієнтом. Зробити це можна як в офісі, так і вдома.

4. Надаємо ритуальні послуги

Після підписання всіх документів розпочинається підготовка до організації похорону.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко та оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи та правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна