Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Київ, вул. Ольжича, 21

Головна > Ритуальні товари > Траурні вінки > Траурні вінки зі штучних квітів

Траурні вінки зі штучних квітів

Траурные венки из искусственных цветов

На противагу західному звичаю у нас прийнято приносити на похорон не живі квіти, а вінки. Саме так виражається співчуття горю близьких і данина пошани покійному.

Чому ж гості переважно вирішують купити ритуальний вінок зі штучних квітів – тому є кілька пояснень:

  • Він виглядає урочисто;
  • Здатний довгий час зберігати первозданний вигляд;
  • Стійкий до несприятливих погодних умов.

Ритуальною компанією Ритуал Сервіс здійснюється продаж ритуальних вінків із доставкою по Києву.

Якщо Ви купили ритуальний вінок, але не можете особисто бути присутнім на похороні, наші співробітники доставлять його родичам померлого як знак Вашої скорботи.

Фото траурних вінків зі штучних квітів для замовлення

Вінок зі штучних квітів №1
Вінок зі штучних квітів №1
Вінок зі штучних квітів №2
Вінок зі штучних квітів №2
Вінок зі штучних квітів №3
Вінок зі штучних квітів №3
Вінок зі штучних квітів №4
Вінок зі штучних квітів №4
Вінок зі штучних квітів №5
Вінок зі штучних квітів №5
Вінок зі штучних квітів №6
Вінок зі штучних квітів №6
Вінок зі штучних квітів №7
Вінок зі штучних квітів №7
Вінок зі штучних квітів №8
Вінок зі штучних квітів №8
Вінок зі штучних квітів №9
Вінок зі штучних квітів №9
Вінок зі штучних квітів №10
Вінок зі штучних квітів №10
Вінок зі штучних квітів №11
Вінок зі штучних квітів №11

На нашому сайті продаж ритуальних вінків зі штучних квітів здійснюється цілодобово. У нас можна замовити ритуальний вінок з доставкою до місця проведення прощальної церемонії.

Ритуальні вінки – дуже важливий атрибут прощання з дорогою людиною. Часто їх купують для того, щоб прикрасити жалобний зал, покласти до пам’ятника. Зазвичай до вінка на похорони кріпиться стрічка із прощальними словами.

Можна купити ритуальний вінок зі штучними квітами у Києві. Він здатний протягом довгого часу прикрашати могилу, невибагливий до атмосферних опадів. Для деяких виробів застосовуються натуральні складові: хвоя, лоза, квіти.

В асортименті ритуальних вінків зі штучних квітів можна легко підібрати якісний товар, який відповідає вашому бюджету. Ціни прозорі та доступні, за якістю виробів, що пропонуються до продажу, уважно стежать співробітники компанії Ритуал Сервіс. У нас ви можете замовити всі атрибути, які необхідні для гідних провід покійного.

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна