Скільки коштує колумбарій в Києві у 2023 році?

Ритуальні послуги в Києві та області

Головна > Ритуальні послуги > Колумбарій в Києві

Колумбарій в Києві

Play Video

Після кремації прах покійного може прикопуватися до могили померлого родича, або зберігатися у спеціально відведеному місці – колумбарії. Поховання в колумбарії вважається гідною альтернативою традиційному похованню і суттєво спрощує процес догляду за могилою.

Колумбарій – це спеціальна споруда з каменю, що візуально нагадує стіну з нішами для урн з прахом. Окрім цього, оформлені спеціальні території газонного типу, що дозволяють розмістити колумбарну урну в землі. Місце позначається невисоким пам’ятником.

Колумбарій

Колумбарій на Байковому кладовищі

Зрозуміло, колумбарії завжди пов’язані з крематорієм, Київський крематорій не став винятком. Найперші поховання праху в Києві проводилися в колумбарних стінах, які знаходяться біля того самого крематорію, розташованого на Байковому кладовищі.

Матеріали для виготовлення колумбаріїв

Попри те, що колумбарій на порядок компактніше, ніж пам’ятник і надгробна плита, все одно він повинен бути красивим і якісним. Цьому моменту наші майстри приділяють особливу увагу. Щоб отримувати гідний результат, ми працюємо з натуральними видами каменю:

  • граніт;
  • мармур;
  • лабрадорит;
  • базальт і т.д.

Це тільки найпоширеніші найменування, які люди добре знають, тому замовляють частіше за інших. В цілому, для виготовлення колумбаріїв і пам’ятників ми використовуємо понад 200 різних видів натуральних каменів. І якщо є необхідність вибрати більш неординарний варіант, ми готові ознайомити з каталогом матеріалів, проінформувати про особливості кожної з порід, допомогти визначитися з вибором.

Будь-який матеріал, який ми використовуємо у виробництві, характеризується високою якістю і міцністю. Він не розсиплеться згодом, не покриється тріщинами, не змінить колір. Виріб із каменю буде зберігати первісний вигляд протягом багатьох десятків років.

Скільки коштує колумбарій

Матеріал – це головний фактор, який впливає на вартість колумбарію. Але ми намагаємося утримувати ціни на сировину і роботу в доступних межах, щоб виключити необхідність акцентування уваги на фінансовому питанні.

Наступний момент, що впливає на формування ціни – особливості самої конструкції. Це може бути окремий виріб або сімейний колумбарій

Ми виготовимо будь-який варіант, орієнтуючись на побажання замовника. Крім створення основного місця зберігання праху ми надаємо додаткові послуги:

  • оформлення – при необхідності на камінь наносимо гравіювання, робимо написи золотом, виконуємо кольорові та інші варіанти фото;
  • огорожі – у нас можна замовити ковані, гранітні та металеві огорожі зі сталі в різних варіантах виконання;
  • благоустрій – укладаємо плитку і спеціальний Бессер-фундамент при наявності такої необхідності.

Кремація поступово замінює процедуру звичайного поховання покійного та отримує все більш широке поширення. На це є кілька вагомих причин: брак місць на кладовищах, менше стресу і переживань під час прощання, фінансова економія. Дійсно, багато переглядають звичні погляди, змінюють їх на користь кремації. Залишається відкритим лише питання розміщення урни з прахом. Її можна помістити в закритому, спеціально призначеному для цього приміщенні або купити колумбарій з установкою на кладовищі. Останній варіант для родичів покійного виявляється більш актуальним.

Як замовити місце в колумбарії на Байковому

Замовити послугу можна за телефонами, вказаними на сайті, або в нашому офісі за адресою: вул. Ольжича, 21, Київ. Замовляючи в Києві колумбарій в нашій організації, клієнт позбавляє себе від безлічі недоречних питань, вирішувати які довелося б в іншому випадку. Ми прекрасно розуміємо серйозність і складність ситуації, тому працюємо професійно, швидко і чітко, так, щоб ніяких проблем і непорозумінь не виникало.

У нашому офісі зможуть надати повноцінну консультацію з питань, що цікавлять, ознайомити з базовими розцінками та списком додаткових послуг, прийняти замовлення. До кожного відвідувача менеджери ставляться з розумінням і належною повагою, гарантуючи гідний рівень сервісу.

Як ми працюємо

У процесі багаторічної роботи ми сформували певний алгоритм роботи із клієнтами:

1. Заявка

Ви можете залишити її через сайт, скориставшись формою зворотного зв'язку або звернутися за телефоном (097) 085 33 53

2. Уточнюємо деталі

Фахівці компанії зв'язуються з клієнтом та обговорюють усі деталі.

3. Укладаємо договір

Один зі співробітників нашої компанії укладає договір із клієнтом. Зробити це можна як в офісі, так і вдома.

4. Надаємо ритуальні послуги

Після підписання всіх документів розпочинається підготовка до організації похорону.

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ
Колумба́рій (лат. columbarium) — це місце поховання урн з прахом після кремації. Розташовується в катакомбах або склепах. Існують колумбарії у вигляді меморіальної стіни з нішами для зберігання урн. Колумбарій крематорію здебільшого має вигляд упорядкованої земельної ділянки для поховання урн з прахом.
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко та оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи та правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна