Повний комплекс послуг з організації похорону

Скільки коштує колумбарій в Києві в 2022 році?

Головна > Ритуальні послуги > Колумбарій в Києві

Кремація померлих стає з кожним роком все більш актуальною послугою в нашій країні. Люди розуміють проблематику використання територій і намагаються максимально ефективно використовувати землю. У Києві є один єдиний крематорій, можливо в майбутньому їх кількість зросте. На сьогоднішній день людей, які приймають рішення про кремацію тіла померлого родича, хвилює ряд питань про те, де ж зберігати урну з прахом дорогої людини.

Колумбарій на Байковому кладовищі

Зрозуміло, колумбарії завжди пов’язані з крематорієм, Київський крематорій не став винятком. Найперші поховання праху в Києві проводилися в колумбарних стінах, які знаходяться біля того самого крематорію, розташованого на Байковому кладовищі.

Матеріали для виготовлення колумбаріїв

Незважаючи на те, що колумбарій на порядок компактніше, ніж пам’ятник і надгробна плита, все одно він повинен бути красивим і якісним. Цьому моменту наші майстри приділяють особливу увагу. Щоб отримувати гідний результат, ми працюємо з натуральними видами каменю:

  • граніт;
  • мармур;
  • лабрадорит;
  • базальт і т.д.

Це тільки найпоширеніші найменування, які люди добре знають, тому замовляють частіше за інших. В цілому, для виготовлення колумбаріїв і пам’ятників ми використовуємо більше 200 різних видів натуральних каменів. І якщо є необхідність вибрати більш неординарний варіант, ми готові ознайомити з каталогом матеріалів, проінформувати про особливості кожної з порід, допомогти визначитися з вибором.

Будь-який матеріал, який ми використовуємо у виробництві, характеризується високою якістю і міцністю. Він не розсиплеться згодом, не покриється тріщинами, не змінить колір. Виріб із каменю буде зберігати первісний вигляд протягом багатьох десятків років.

Скільки коштує колумбарій

Матеріал – це головний фактор, який впливає на вартість колумбарію . Але ми намагаємося утримувати ціни на сировину і роботу в доступних межах, щоб виключити необхідність акцентування уваги на фінансовому питанні.

Наступний момент, що впливає на формування ціни – особливості самої конструкції. Це може бути одиночний виріб або сімейний колумбарій . 

Ми виготовимо будь-який варіант, орієнтуючись на побажання замовника. Крім створення основного місця зберігання праху ми надаємо додаткові послуги:

  • оформлення – при необхідності на камінь наносимо гравіювання, робимо написи золотом, виконуємо кольорові і інші варіанти фото;
  • огорожі – у нас можна замовити ковані, гранітні і металеві огорожі із сталі в різних варіантах виконання;
  • благоустрій – укладаємо плитку і спеціальний Бессер-фундамент при наявності такої необхідності.

Кремація поступово замінює процедуру звичайного поховання покійного і отримує все більш широке поширення. На це є кілька вагомих причин: брак місць на кладовищах, менше стресу і переживань під час прощання, фінансова економія. Дійсно, багато переглядають звичні погляди, змінюють їх на користь кремації. Залишається відкритим лише питання розміщення урни з прахом. Її можна помістити в закритому, спеціально призначеному для цього приміщенні або купити колумбарій з установкою на кладовищі. Останній варіант для родичів покійного виявляється більш актуальним.

Замовляючи в Києві колумбарій в нашій організації, клієнт позбавляє себе від безлічі недоречних питань, вирішувати які довелося б в іншому випадку. Ми прекрасно розуміємо серйозність і складність ситуації, тому працюємо професійно, швидко і чітко, так, щоб ніяких проблем і непорозумінь не виникало.

У нашому офісі зможуть надати повноцінну консультацію по питаннях, що цікавлять, ознайомити з базовими розцінками і списком додаткових послуг, прийняти замовлення. До кожного відвідувача менеджери ставляться з розумінням і належною повагою, гарантуючи гідний рівень сервісу.