Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми готові прийти Вам на допомогу без перерви, без вихідних, цілодобово

Головна > Ритуальні послуги > Організація поминок

Організація поминок

Поминки для тих, хто хоче попрощатися з померлим влаштовуються в день похорону. Щоб зробити цей день легше для вас, ми пропонуємо взяти організацію поминального столу в Києві на себе. Ви висловлюєте побажання, а ми піклуємося про все інше. При цьому ви повністю контролюєте бюджет і витрати, отримуєте звіт про хід підготовки.

Що включає в себе послуга

 1. Підбір кафе, яке підходить вам по розташуванню, цінової категорії і місткості. У ритуальному бюро «Ритуал Сервіс» є великий каталог закладів, які підходять для організації траурної трапези після похорону.
 2. Бронь залу або окремих столів, в залежності від кількості гостей. Ми швидко підбираємо кафе в будь-якому районі Києва, щоб вам і всім близьким померлого було зручно. Ви називаєте кількість людей, а ми повністю розраховуємо кошторис обіду з урахуванням вашого бюджету.
 3. Складання і узгодження меню для поминального столу. Традиційні млинці і кутя або «вільне» меню – ви вибираєте, який буде трапеза в пам’ять про померлого.
 4. Підбір алкоголю, в залежності від побажань замовника. Можлива відмова від алкоголю, проте за всіма православними канонами немає заборони на вживання алкоголю під час поминок.
 5. Організація обслуговування під час поминальної трапези. Ви не дбаєте про «технічну» частину обіду: розсадження родичів померлого, зміна страв і приладів, розстановка гарячого і закусок – все це за вас робить персонал кафе.
 6. При необхідності ви можете орендувати автобус в нашому бюро, щоб швидко доставити всіх відвідувачів траурної церемонії в кафе, де проходять поминки.

Переваги замовлення поминального столу


У даної послуги є свої переваги, які досягаються за рахунок професіоналізму працівників похоронного агентства:

 1. Окреме приміщення, яке гарантовано вмістить всіх відвідувачів.
 2. В орендованому приміщенні з боку власників гарантується тиша.
 3. Відсутність сторонніх, здатних перешкодити поминкам.
 4. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного заходу, і окремим вимогам замовника.

Правила проведення поминок

 1. Як і будь-які інші церковні заходи, поминки необхідно проводити з дотриманням правил етикету:
 2. Не варто привертати до себе зайвої уваги.
 3. Поменше емоцій, не треба голосно сміятися або сперечатися з гостями.
 4. Не можна приходити на поминки, якщо не було запрошення з боку родичів покійного.
 5. Першими з поминок повинні піти знайомі, слідом друзі. До кінця залишаються члени сім’ї і найближчі друзі сім’ї і покійного.


Варто пам’ятати, що на все воля сім’ї покійного або організатора похорону, тому допускаються різні відступи від цих правил.

Чому краще звернутися до нас


При організації поминального столу найкраще звернутися до фахівців ритуального бюро “Ритуал Сервіс”. Співробітники нашого похоронного агентства мають необхідний досвід і кваліфікацію для підготовки до подібних подій:

 1. Багатий досвід організації поминальних заходів.
 2. Висока кваліфікація – наші фахівці проходять необхідну підготовку.
 3. Забезпечення клієнта моральною підтримкою.
 4. Доступні ціни на послуги.