Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Ритуальні послуги в Києві та області

Головна > Ритуальні послуги > Похоронний оркестр

Похоронний оркестр

Похорон є траурною церемонією, під час якої померлу людину проводжають в останню путь. І зробити це хочеться гідно, особливо якщо йдеться про публічну чи знамениту особистість. І тому використовуються різні прийоми. Одним із яких є жалобний оркестр.

Правильно підібрана та відповідна музика здатна повною мірою відтворити необхідну атмосферу та передати почуття скорботних.

Похоронний оркестр для прощальної церемонії: особливості послуги


Замовити оркестр на похорон можна через нашу похоронну агенцію «Ритуал Сервіс». При цьому буде підібрано музичний колектив, учасники якого мають спеціальну освіту та є професіоналами своєї справи. Особливо актуальною така послуга стає тоді, коли йдеться про публічний VIP похорон.

Похоронний оркестр грає особливий репертуар, який складається з жалобних композицій. При цьому враховується і релігійна конфесія, до якої належала померла людина за життя. Музичний супровід може бути замовлений як у зал, призначений для прощання, так і на вулицю, якою рухатиметься жалобна церемонія. Місце, де гратиме похоронна музика, обмовляється заздалегідь.

Оркестр на похорон є невіддільною частиною траурної церемонії багатьох шанованих особистостей та відомих людей. Класичні композиції створюють особливу атмосферу, яка наповнена умиротворенням, витриманою смутком та світлою пам’яттю того, хто пішов із життя.

Музичний супровід похорону: репертуар


Серед пропонованих композицій найчастіше можна почути такі великі твори минулих століть, як:

“Аве Марія”, написана Шубертом;
“Реквієм” та “Мила Аїда” Верді;
“Адажіо” від Альбіноні;
“Реквієм” Моцарта;
“Прощання з Батьківщиною”, яке написав Огінський.

Похоронний оркестр у Києві при цьому дотримується наявних релігійних традицій і встановлених правил проведення самої церемонії прощання або поховання.

Замовлення траурного оркестру


Замовити оркестр на похорон можна через похоронну агенцію «Ритуал Сервіс». Наші фахівці візьмуть на себе всі основні питання та турботи, пов’язані з організацією відповідного музичного супроводу. Репертуар може бути узгоджений попередньо, а колектив підібраний з фінансових можливостей замовника.

Оркестр на похорон, ціна якого залежить від кількості композицій і кількості музикантів, дозволить повною мірою виразити весь біль втрати, з якою зіткнулися близькі та рідні люди померлого.

 

Як ми працюємо

У процесі багаторічної роботи ми сформували певний алгоритм роботи із клієнтами:

1. Заявка

Ви можете залишити її через сайт, скориставшись формою зворотного зв'язку або звернутися за телефоном (097) 085 33 53

2. Уточнюємо деталі

Фахівці компанії зв'язуються з клієнтом та обговорюють усі деталі.

3. Укладаємо договір

Один зі співробітників нашої компанії укладає договір із клієнтом. Зробити це можна як в офісі, так і вдома.

4. Надаємо ритуальні послуги

Після підписання всіх документів розпочинається підготовка до організації похорону.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко та оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи та правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна