Лаковані труни

Лакированные гробы

Лаковані труни мають солідний зовнішній вигляд та доступну ціну. Ритуальний атрибут, покритий лаком, можна сміливо назвати гідним проявом поваги до покійного. Для його виготовлення застосовуються сосна, дуб, вишня та інші цінні породи дерева. При виборі лакованої труни необхідно враховувати такі основні параметри померлої людини: зріст та вага.

Ритуальна служба “Ритуал Сервіс” займається продажем лакованих трун високої якості з лаковим покриттям за доступною ціною, різних типів та розмірів. 

Досвідчені фахівці організації готові проконсультувати за всіма деталями замовлення: підібрати правильний розмір труни, її колір, оздоблення.

Фото лакованих трун для замовлення

Труна лакована №1
Труна лакована №1
Труна лакована №2
Труна лакована №2
Труна лакована №3
Труна лакована №3
Труна лакована №4
Труна лакована №4
Труна лакована №5
Труна лакована №5
Труна лакована №6
Труна лакована №6
Труна лакована №7
Труна лакована №7
Труна лакована №8
Труна лакована №8

Традиційно лаковані труни виготовляють із якісної деревини сосни та прикрашають гарною фурнітурою. За допомогою спеціалістів агентства «Ритуал Сервіс» ви зможете підібрати відповідний саме у вашому випадку варіант, отримати відповіді на всі питання та оформити замовлення. Наші професіонали позбавлять вас неприємних турбот, підкажуть, на які елементи потрібно орієнтуватися в конкретній ситуації.

Для родичів і друзів покійного гідна організація похорону дуже важлива, як і гідний вигляд останнього притулку покійного. Тому лаковані труни замовляють дуже часто, адже вони повністю відповідають становищу покійного в суспільстві, статусу, віросповіданню померлого. Таким чином, близькі віддають данину поваги і любові людині, що пішла, її заслугам за життя.

Фахівці рекомендують звертати увагу на низку характеристик продукції. Так, за формою труна може бути чотиригранною або шестигранною.

Форма труни залежить від конфесії, у традиціях якої відбувається ритуал. Чотирьохгранні вироби використовують православні, шестигранні – католики. В агентстві «Ритуал Сервіс» можна купити лаковану (поліровану) труну будь-якої форми.

Кольори, у яких виготовляється виріб, традиційно такі:

  • білий
  • горіх
  • світло коричневий
  • темно коричневий.

Вибір кольору залежить від статі та особистих побажань родичів. Для жінок найчастіше замовляють світлі тони, для чоловіків – темні.

Фактура покриття також може бути різною:

  • глянсове покриття
  • матове покриття

Кришка може бути монолітною або складатися з двох частин. В останньому випадку при прощанні одна частина залишається відкритою, і присутні бачать померлого, а друга половина закривається. Такий вибір часто роблять ті, хто замовляє лаковані труни. Будь-яку кришку можна зробити низькою чи високою, вигнутою чи плоскою.

Внутрішнє оздоблення виконується з якісних матеріалів. Таким чином, і постільні речі (покривало, подушка), і оббивка мають відповідний зовнішній вигляд, дозволяють показати статус, становище в суспільстві, яке займав покійний.

Якщо похорон проходить у чіткій відповідності до християнських традицій, то в ритуальному агентстві «Ритуал Сервіс» можна замовити православний або католицький хрест, виконаний з дерева чи металу.

Ми щиро співчуваємо вашому горю і хочемо максимально убезпечити вас від неприємного клопоту. Фахівці агентства порадять найбільш підходящий у кожному окремому випадку варіант, дадуть потрібні рекомендації, дадуть відповіді на всі питання.

Ви можете звернутися до нас за вказаними на сайті телефонами або написати заявку на пошту. У меню «Контакти» є спеціальна онлайн-форма, користуючись якою можна також оформити замовлення. Ми підготуємо та здійснимо доставку всього необхідного по Києву та області.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Я дуже вдячна агентству «Ритуал Сервіс» за їхню професійну і чуйну роботу. Вони допомогли мені в найскладніший момент мого життя, коли я втратила свого чоловіка. Я замовила у них лаковану труну з двочастинною кришкою і хрестом. Труна була дуже гарною і якісною, а доставка була швидкою і безпечною. Я рекомендую це агентство всім, хто потребує ритуальних послуг.
Олена
Я не знала, яку труну купити для свого батька. Я звернулася до агентства «Ритуал Сервіс» і вони дуже доброзичливо і терпляче пояснили мені всі нюанси. Я вибрала труну чотирьохгранної форми з глянсовим покриттям і білим кольором. Труна була дуже легкою і мала спеціальний захист від вологи. Я задоволена якістю продукції і сервісом агентства.
Наталія
Мені сподобався вибір лакованих трун на сайті агентства «Ритуал Сервіс». Вони мають різні форми, кольори і фактури, а також можливість замовити хрест і внутрішнє оздоблення. Я обрав труну шестигранної форми з матовим покриттям і горіховим кольором для своєї матері. Труна виглядала дуже гідно і солідно. Дякую агентству за їхню оперативність і поради.
Руслан