Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Ритуальні послуги в Києві та області

Сінгуматор

Для спускання труни в яму використовується спеціальний механізм – сінгуматор. Опускання труни з тілом здійснюється за допомогою майданчика, що переміщається, і тросів.

Ритуальний ліфт дозволив спростити роботу спеціалістів, додати естетичність під час опускання труни в могилу.

Орендувати конструкцію можна у нашому похоронному бюро. Також можна замовити послуги ритуального агента, похоронні аксесуари та ін.

Ритуальний ліфт – ліфт для опускання труни


Створено ритуальний ліфт у середині 20 століття як механізм, що гарантує безпечне, безаварійне, плавне опускання труни. До його появи застосовувалися мотузки, що призводило до труднощів під час поховання. При нерівномірному опусканні труни (особливо у разі великої ваги труни з тілом померлого) могло статися відкриття кришки труни, завалювання труни на бік або навіть перекидання, що змушували рідних переживати.

Сінгуматор відрізняється декількома плюсами, основним із них є точна робота, відсутність аварій. Перед кожним похованням спеціалісти перевіряють роботу ритуального ліфта.

Конструкція сінгуматора складається з каркаса із силовою основою. Ручкою плавно розкручуються бічні рами, відбувається ослаблення ременів із платформою.

Також є ліфт для труни з дистанційним регулюванням. Обидва варіанти забезпечують безпечне та повільне опускання труни.

Всі елементи конструкції виконані із матеріалів, стійких до погодних факторів. Простий монтаж забезпечить швидке встановлення та розбирання, перевезення механізму до ділянки поховання на звичайному транспорті.

Безшумна та налагоджена робота сінгуматора додасть церемонії опускання труни необхідну атмосферу та гідність, надавши покійному особливу повагу. Також цьому сприяє траурне оформлення ліфта для опускання труни, драпірування ялинником та трав’яним покриттям.

Умови оренди ритуального ліфта


Разом із сінгуматором в оренду надаються такі компоненти:

  • Намет, що захищає від опадів та негоди.
  • Декоративна тканина для драпірування могильної ями.
  • Штучне трав’яне покриття для ґрунту.
  • Ялиновий лапник для декорування
  • Підставка під труну.
  • Переносна огорожа.
  • Дві місткості з совками та піском.

Бригада фахівців змонтує ритуальний ліфт, налаштує його роботу, оформить прощальну зону відповідно до навколишньої атмосфери, виконає демонтажну процедуру після завершення процесії.

Ціна оренди сінгуматора


Вартість оренди ритуального ліфта розраховується індивідуально, залежно від моделі ліфта (на ручному чи дистанційному управлінні) та терміну оренди.

 

Як ми працюємо

У процесі багаторічної роботи ми сформували певний алгоритм роботи із клієнтами:

1. Заявка

Ви можете залишити її через сайт, скориставшись формою зворотного зв'язку або звернутися за телефоном (097) 085 33 53

2. Уточнюємо деталі

Фахівці компанії зв'язуються з клієнтом та обговорюють усі деталі.

3. Укладаємо договір

Один зі співробітників нашої компанії укладає договір із клієнтом. Зробити це можна як в офісі, так і вдома.

4. Надаємо ритуальні послуги

Після підписання всіх документів розпочинається підготовка до організації похорону.

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Сінгуматор може бути механічним та електричним.

Механічний сінгуматор є каркасом у вигляді жорсткої рами і системи ременів, які послаблюються або натягуються. Управління рамою здійснюється за допомогою ручки-повороту.

Найсучаснішим видом є ритуальний ліфт, що працює на акумуляторах. Управління процесом спуску здійснюється дистанційно з пульта. Оператор, що керує пристроєм не заважає скорботним, що знаходяться біля могили, проводити покійного в останню путь. Безшумна робота пристрою та можливість регулювання швидкості опускання труни надає церемонії прощання особливої урочистості та духовності.

Дистанційне керування створює додатковий простір для скорботних відвідувачів.

Пристрій ритуального ліфта плавно опускає труну з тілом покійного загальною вагою 250 кг.

Перед проведенням церемонії поховання проводиться обов’язковий пробний запуск з максимальним навантаженням та налаштування ліфта, щоб унеможливити будь-які проблеми в роботі механізму.

Ритуальний ліфт дозволяє акуратно і безпечно опустити труну з останками покійного в могилу і тим самим унеможливити виникнення непередбачених ситуацій.

Особливо це актуально, якщо вага покійного перевищує 100 кг. У цьому випадку навіть досвідченим могильникам може бути важко розподілити вагу порівну та опустити великогабаритну труну плавно.

Ритуальний ліфт є неодмінним атрибутом публічного VIP-похорону.

Замовити опускання труни у могилу ліфтом можна у ритуальній службі Ритуал Сервіс. Також фахівці вирішать питання щодо організації поховання.

Телефоном можна уточнити всі деталі, викликати фахівців.

Ми працюємо у цілодобовому режимі.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко та оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи та правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна