Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Ритуальні послуги в Києві та області

Головна > Ритуальні послуги > Дезінфекція приміщення

Дезінфекція приміщення

Медична дезінфекція – це процедура знезараження, спрямована на ліквідацію хвороботворних мікроорганізмів. Вона стає нагальною потребою в будинку, де тривалий час було тіло покійного. Дезінфекція приміщень полягає у цілеспрямованій обробці стель, стін, твердих та м’яких покриттів, меблів, а також повітряного середовища. Вона проводиться із застосуванням складів, що знищують патогенну мікрофлору. Медична дезінфекція приміщень після смерті у Києві виконується фахівцями із належною підготовкою.

Як проводять очищення приміщень після померлого

За звичайних обставин певний рівень дезінфекції забезпечує систематичне прибирання приміщення з використанням побутових засобів. Однак після того, як у будинку було тіло померлого, потрібно залучити людей, які знають, як проводять медичну дезінфекцію приміщень. Це набагато жорсткіша процедура, для якої обов’язково застосування найефективніших і концентрованих речовин. Засоби дезінфекції використовують комплексно, ними протирають поверхні та предмети, їх розпорошують у повітрі. Нижче наведено докладну інформацію про те, як проводять дезінфекцію після смерті людини.

Засоби для медичної дезінфекції приміщень


До засобів дезінфекції відносяться:

  • розчини хлораміну для обробки м’яких меблів та покриттів;
  • розчини інших бактерицидних речовин, якими знезаражують стелю, стіни, підлогу та корпусні меблі;
  • розчини рослинних флавоноїдів та фітонцидів, що знищують шкідливу мікрофлору та усувають неприємні запахи;
  • гарячий та холодний туман, аерозольні суспензії, які звільняють повітряне середовище від бактеріального забруднення.

Дезінфекція приміщень або квартири після смерті людини


Медична дезінфекція приміщень після смерті людини проводиться послідовно. Спочатку розчином хлораміну знезаражують місце, де розташовувалося тіло померлого. Потім дезінфікують тверді поверхні – підлогу, стіни, стелю, які є в приміщенні корпусні меблі. Для цього застосовуються найефективніші розчини дезінфікуючих засобів. На наступному етапі усувається бактеріальне забруднення м’яких меблів та килимів. Завершує обробку розпилення антимікробних спреїв, озонування та застосування ультрафіолетових випромінювачів.

Вартість та ціни на послуги дезінфекції в Києві


Якщо тіло покійного знаходилося у квартирі понад одна-дві години, треба замовляти санітарну обробку житла. Вартість медичної дезінфекції приміщення після смерті залежить від величини оброблюваної площі, ступеня забруднення та списку використовуваних засобів.

Додаткова інформація


Перш ніж фахівці приступлять до дезінфекції, з приміщення необхідно видалити всі кімнатні рослини та вивести домашніх вихованців. Входити в оброблену кімнату можна лише після того, як вона буде добре провітрена протягом як мінімум пів години.

Знайти спеціаліста очищення приміщення після смерті


Приміщення, де було тіло покійного, необхідно дезінфікувати, щоб усунути ймовірне вогнище небезпечних інфекцій. Замовити процедуру знезараження з професійними виконавцями зручно та вигідно у ритуальному агентстві Ритуал Сервіс. Консультації щодо організації та вартості дезінфекції приміщень проводяться безкоштовно.

Як ми працюємо

У процесі багаторічної роботи ми сформували певний алгоритм роботи із клієнтами:

1. Заявка

Ви можете залишити її через сайт, скориставшись формою зворотного зв'язку або звернутися за телефоном (097) 085 33 53

2. Уточнюємо деталі

Фахівці компанії зв'язуються з клієнтом та обговорюють усі деталі.

3. Укладаємо договір

Один зі співробітників нашої компанії укладає договір із клієнтом. Зробити це можна як в офісі, так і вдома.

4. Надаємо ритуальні послуги

Після підписання всіх документів розпочинається підготовка до організації похорону.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко та оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи та правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна