Повний комплекс послуг з організації похорону

Допомога в організації та проведенні похорону в Києві та області

Головна > Ритуальні послуги > Організація похорону в Києві

Організація похорону – це діяльність, спрямована на:

 • забезпечення належного ставлення до тіла (останків, праху) померлого;
 • забезпечення права громадян на захоронення їхнього тіла відповідно до їх волевиявлення, якщо таке є;
 • створення та експлуатацію об’єктів, призначених для поховання, утримання і збереження місць поховань;
 • організацію і проведення поховань померлих та/або загиблих;
 • надання ритуальних послуг, реалізацію предметів ритуальної належності.

Організація похорону в Києві, як можна подумати, має коштувати дорожче, ніж в інших регіонах. Проте, з ритуальним агентством Ритуал Сервіс можна не переживати, що витрати виявляться на похорон непомірними. Адже ми не тільки маємо доступні пакети послуг, але також детально проконсультуємо вас. Ця інструкція буде корисною в обох випадках: якщо ви вирішили зайнятися організацією похорону самотужки, або якщо вибрали гідне агентство ритуальних послуг і хочете перевірити якість їхньої роботи.

Які документи потрібні для організації похорону?

Поховання померлого покладається на виконавця волевиявлення померлого. Якщо у волевиявленні померлого немає вказівки на виконання волевиявлення чи в разі відмови виконавця від виконання волевиявлення померлого поховання померлого здійснюється чоловіком (дружиною), батьками (усиновителями), дітьми, сестрою, братом, дідом або бабою, онуком (правнуком), іншою особою, яка зобов’язалася поховати померлого. Для того, щоб організація похорону в Києві стала можливою, від родичів потрібно в першу чергу певний пакет документів. Виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого, в установленому законодавством порядку в день звернення видаються такі документи:

 1. Лікарське свідоцтво про смерть – закладом охорони здоров’я;
 2. Свідоцтво про смерть та довідка про смерть – відділом державної реєстрації актів цивільного стану, виконавчим органом сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад, консульською установою чи дипломатичним представництвом України.

Зазначені документи можуть надаватися за дорученням виконавця волевиявлення померлого або особи, яка зобов’язалася поховати померлого, іншій юридичній чи фізичній особі.

З чого розпочати організацію похорону?

Організація похорону померлого – важке завдання. Можна щось забути і потім відчувати провину все життя за погано організований похорон близького чи родича.

Для вас ретельна організація похорону – остання можливість висловити повагу та любов до померлого, перш ніж попрощатися назавжди. Тому важливо дотримуватися стандартного порядку організації похорону. 

Правильніше довіритиме організацію похорону родича досвідченому професіоналу – ритуальному агенту Ритуал Сервіс. Адже для вас це може бути перший похорон у житті, а для нас – це щоденна робота. Ми настільки часто виконують усі похоронні завдання, що відточили свою майстерність та уважність до деталей до досконалості.

Коли ви відправили тіло померлого в морг, разом із похоронним агентом займіться вибором ритуальних атрибутів для похорону: труни, хреста, вінків, одягу та взуття, транспорту для перевезення тіла, кафе для поминальної трапези. У вас вдасться швидко визначитися з ритуальними атрибутами за допомогою грамотної консультації ритуального агента.

Після цього етапу слід сповістити всіх родичів та друзів померлого про дату похорону, та визначитися з кількістю місць у кафе та транспорті для тих, хто прощається.

Потім слід зв’язатися зі священиком, який проводитиме таїнство відспівування на похороні. Воно може проходити як удома, так і у церкві при кладовищі.  Підготуйте фотографії покійного для розміщення на хресті та в будинку перед жалобною свічкою після похорону. Розмір фотографій уточніть у свого ритуального агента.

РИТУАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Відповіді на поширені питання

Самостійна організація похорону можлива, але це завжди супроводжується організаційної рутиною і розібратися в її тонкощах і нюансах дуже складно близьким, які знаходяться в стресовій ситуації. Тут потрібно перевезти покійного в морг, домовитися про місце поховання з адміністрацією кладовища, організувати похоронну процесію і поминальний обід, отримати свідоцтво про смерть і так далі. Найкраще в такій ситуації звернутись до професіонала – ритуального агента.

Досвідчений розпорядник похорону вміє організувати похорон будь-якого рівня складності – від скромних до масштабних.

В обов’язки ритуального агента входить:

 • приїхати за викликом додому, відправити тіло покійного в морг;
 • захистити від «чорних» похоронних агентів;
 • повідомити про пільги та допомоги, порядку їх отримання;
 • проконсультувати з питань отримання платних або безкоштовних ділянок на кладовищах і ніш в крематоріях;
 • проконсультувати з питань організації похорону та ритуальних заходів;
 • допомогти вибрати ритуальні товари і послуги;
 • оформити замовлення на організацію похорону;
 • надати замовнику платіжні документи.

Текст громадянської панахиди, як правило, продумують тільки тоді, коли ховають людину відому і потрібно виступити з прощальним словом. На звичайне прощання в колі сім’ї найчастіше приходять, не підготувавши промову громадянської панахиди. Багато хто знає, що відбувається в такій ситуації: думки не втілюються в слова, над труною нависає важке мовчання, всі відчувають почуття незручності.

Докладніше про це ви можете прочитати в нашій статті: Які слова говорять на поминках?

Організація похорону в Києві — вартість та ціни

Наші ритуальні агенти докладно розкажуть вам про перелік послуг, які ми надаємо. Серед них, крім іншого, є похорон економ-класу, що дозволяє проводити ритуальні церемонії на належному рівні, не виходячи за межі скромного бюджету.

Ціни на ритуальні послуги Київ

ЕКОНОМ

від 7 000 грн.

Підходить тим, хто перебуває у скрутному фінансовому становищі. Організація похорону з мінімальним бюджетом.

Ціни на ритуальні послуги Київ

СТАНДАРТ

від 12 000 грн.

Найпопулярніший варіант. Середня вартість та стандартний пакет послуг.

Ціни на ритуальні послуги Київ

VIP

від 20 000 грн.

Послуга для високопоставлених осіб. Похорони на найвищому рівні, з особливими почестями.