Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Ритуальні послуги в Києві та області

Носії труни

Носії труни – фізично сильні люди, які мають навички у перенесенні. Під час похоронної процесії їх послуги є дуже важливими та потрібними. За слов’янськими звичаями, заборонено носити труну близьким та родичам покійного. Такі дії можуть спричинити швидку загибель того, хто несе. Тому раніше носії труни були лише колеги, сусіди та друзі.

Але не завжди можна знайти потрібних людей, тому стають популярними послуги похоронних бюро, де можна замовити послуги кваліфікованих вантажників, від винесення труни з тілом до спускання в могилу.

Вартість послуг вантажників для перенесення тіла з труною


Ціна вантажників на похорон залежить від типу та складності виконуваних робіт. Точний розрахунок можна дізнатися у наших консультантів. Будь-який носій труни повинен виконувати такі обов’язки:

  • Переносити труну з тілом.
  • Вантажити, вивантажувати його з автотранспорту.
  • Опускати у готову могилу.

Можливе перенесення труни з покійним у церкву, крематорій, на цвинтар, у морг, ритуальний зал, з квартири чи будинку. Також ритуальні вантажники допоможуть з перевезенням вантажу до залізничного транспорту чи літака, завантажать його. Вони володіють спеціальними технічними знаннями, здійснюють винесення та перенесення ритуального приладдя.

Професійні вантажники на похорон справляться з будь-якими завданнями краще за непідготовлених гостей.

Наша ритуальна служба займається якісною підготовкою, гідним проведенням траурної процесії. Надаючи послуги досвідчених фахівців, ми подбаємо про гідне проведення кожного етапу:

  • Вантажники на похорон допоможуть спокійно проводити покійного в останню путь.
  • Надаються підготовлені кадри.
  • Співробітники знають усі правила поведінки на траурній церемонії, готові ухвалити рішення у будь-якій позаштатній ситуації.

Ми надамо замовникам послуги досвідчених вантажників, які акуратно та точно виконають роботу будь-якої складності, незалежно від умов. Телефонуйте нам у будь-який час доби.

 

Як ми працюємо

У процесі багаторічної роботи ми сформували певний алгоритм роботи із клієнтами:

1. Заявка

Ви можете залишити її через сайт, скориставшись формою зворотного зв'язку або звернутися за телефоном (097) 085 33 53

2. Уточнюємо деталі

Фахівці компанії зв'язуються з клієнтом та обговорюють усі деталі.

3. Укладаємо договір

Один зі співробітників нашої компанії укладає договір із клієнтом. Зробити це можна як в офісі, так і вдома.

4. Надаємо ритуальні послуги

Після підписання всіх документів розпочинається підготовка до організації похорону.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко та оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи та правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна