Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Ритуальні послуги в Києві та області

Головна > Ритуальні послуги > Похорон домашніх тварин

Похорон домашніх тварин

За законом місце, де можна ховати тварин, має відповідати декільком вимогам. По-перше, територія повинна мати нахил у протилежний від поселень та водойм бік. По-друге, місце поховання має бути віддалено від громадських місць та рекреаційних зон не менше ніж на триста метрів. І, по-третє, це не має бути узбережжя водойми.

Також ховати тварин можна на офіційних цвинтарях для тварин. А якщо ні, то вся відповідальність за порушення санітарних норм лягає на вас. За порушення норм поховання вас можуть оштрафувати.

Ми знаємо, що домашні вихованці відіграють важливу роль у житті своїх господарів і часто є повноправними членами сім’ї. Крім того, поховання тварини викликає багато питань, адже цей процес відрізняється від традиційного похорону.

У мене померла домашня тварина, що робити?


Мабуть, ви захочете його поховати. Але ховати тварин можна не скрізь: просто надворі під будинком не вийде. Також категорично заборонено ховати тварин на цвинтарях, де ховають людей. Хаотичне поховання тварин загрожує здоров’ю людей, адже токсичні продукти розкладання потрапляють у ґрунт та стічні води та отруюють людей.

Офіційний цвинтар для тварин в Україні лише один — на Харківщині біля селища Бабаї. Наразі ще у кількох містах планують відкрити офіційні цвинтарі. Але, наприклад, у Києві це мали намір зробити ще з 2019 року.

Всупереч тому, що у столиці немає офіційного місця для поховання тварин, господарі закопують своїх померлих вихованців на стихійних цвинтарях. Такі місця є на Березняках, Оболоні, Троєщині, Борщагівці, Лісовому масиві. Але якщо ви наважитеся поховати тварину там, то ризикуєте якось не знайти її могилу, адже стихійні цвинтарі можуть знести будь-якої миті.

Також можна кремувати вихованця. Прах можна поховати у спеціальному колумбарії чи розвіяти.

Скільки це коштує?


На стихійних цвинтарях із вас не повинні вимагати гроші, адже у такому разі це незаконна підприємницька діяльність. Господарі просто приїжджають, ховають там тварин та встановлюють пам’ятники на могили. Але ви можете звернутися до бюро ритуальних послуг Ритуал Сервіс

Фахівці приїдуть до вас додому, заберуть тіло тварини, куплять для неї труну, поховають на цвинтарі та встановлять пам’ятну табличку. 

Якщо ви вирішите кремувати тіло вихованця, деякі крематорії мають ліцензію на кремацію не тільки людей, а й тварин. Наприклад, в київському крематорії ціна за цю послугу залежить від ваги та розміру тварини.

Прах вам видадуть у пакетику, чи можна замовити урну. Ціни дуже різні – все залежить від матеріалу та виробника.

Як ми працюємо

У процесі багаторічної роботи ми сформували певний алгоритм роботи із клієнтами:

1. Заявка

Ви можете залишити її через сайт, скориставшись формою зворотного зв'язку або звернутися за телефоном (097) 085 33 53

2. Уточнюємо деталі

Фахівці компанії зв'язуються з клієнтом та обговорюють усі деталі.

3. Укладаємо договір

Один зі співробітників нашої компанії укладає договір із клієнтом. Зробити це можна як в офісі, так і вдома.

4. Надаємо ритуальні послуги

Після підписання всіх документів розпочинається підготовка до організації похорону.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко та оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи та правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна