Ми надаємо ритуальні послуги для домашніх тварин

Займаємося кремацією собак, котів та інших тварин.

Головна > Ритуальні послуги > Кремація та поховання домашніх тварин

Кремація та поховання домашніх тварин в Києві

За законом місце, де можна ховати тварин, має відповідати декільком вимогам. По-перше, територія повинна мати нахил у протилежний від поселень та водойм бік. По-друге, місце поховання має бути віддалено від громадських місць та рекреаційних зон не менше ніж на триста метрів. І, по-третє, це не має бути узбережжя водойми.

Також ховати тварин можна на офіційних цвинтарях для тварин. А якщо ні, то вся відповідальність за порушення санітарних норм лягає на вас. За порушення норм поховання вас можуть оштрафувати.

Ми знаємо, що домашні вихованці відіграють важливу роль у житті своїх господарів і часто є повноправними членами сім’ї. Крім того, поховання тварини викликає багато питань, адже цей процес відрізняється від традиційного похорону.

Похороны домашних животных
Похорон домашніх тварин

У мене померла домашня тварина, що робити?

 

Мабуть, ви захочете його поховати. Але ховати тварин можна не скрізь: просто надворі під будинком не вийде. Також категорично заборонено ховати тварин на цвинтарях, де ховають людей. Хаотичне поховання тварин загрожує здоров’ю людей, адже токсичні продукти розкладання потрапляють у ґрунт та стічні води та отруюють людей.

Офіційний цвинтар для тварин в Україні лише один — на Харківщині біля селища Бабаї. Наразі ще у кількох містах планують відкрити офіційні цвинтарі. Але, наприклад, у Києві це мали намір зробити ще з 2019 року.

Всупереч тому, що у столиці немає офіційного місця для поховання тварин, господарі закопують своїх померлих вихованців на стихійних цвинтарях. Такі місця є на Березняках, Оболоні, Троєщині, Борщагівці, Лісовому масиві. Але якщо ви наважитеся поховати тварину там, то ризикуєте якось не знайти її могилу, адже стихійні цвинтарі можуть знести будь-якої миті.

Також можна кремувати вихованця. Прах можна поховати у спеціальному колумбарії чи розвіяти.

Кремація тварин Київ

 

На жаль, у Києві досі відсутній державний цвинтар для домашніх тварин, а приватні ініціативи в цьому напрямку то виникають, то знову зникають. Єдиним гідним виходом із ситуації буде кремація домашньої тварини. Наша організація бере на себе всі клопоти, пов’язані з кремацією собак і котів.

Ми розуміємо, що втрата улюбленого домашнього улюбленця може бути надзвичайно важкою подією для вас і вашої родини. Тому ми ставимо своїм завданням забезпечити вам якісні та професійні послуги з кремації тварин.

Кремация животных Киев
Кремація тварин Київ

Переваг кремації тварин порівняно з похованням

 

  1. Екологічність: Кремація є більш екологічною альтернативою, оскільки вона не забруднює землю чи водні ресурси, що може траплятися при похованні тварин.
  2. Компактність: Кремація дозволяє зберігати попіл тварин у маленькому контейнері, що дозволяє зберегти місце у порівнянні з традиційним похованням.
  3. Практичність: Кремація може бути більш практичною для тих, хто має обмежений доступ до землі для поховання.
  4. Емоційний комфорт: Для деяких людей кремація може бути більш комфортною альтернативою, оскільки вона дозволяє зберегти згадки про улюблену тварину у формі попелу, наприклад, у вигляді урн з попелом, які можна розмістити в спеціальному місці, призначеному для зберігання попелу.

Отже, кремація тварин може бути більш екологічною, практичною та емоційно комфортною альтернативою до традиційного поховання тварин. Варто звернутися до ритуального агентства “Ритуал Сервіс”. Ми надамо всі необхідні послуги та підтримку у цей складний час.

Скільки коштує кремація тварин в Києві?

 

Вартість кремації тварин у Києві може варіюватися в залежності від різних факторів, таких як розмір тварини, її вага, тип послуг, вибраний контейнер для зберігання попелу та інші. Зазвичай, середня вартість кремації тварин у Києві становить від 3500 до 4000 грн.

Ритуальне агентство “Ритуал Сервіс” пропонує наступні ціни на кремацію тварин у Києві:

 Вага

З урною

 Без урни

Розвіювання

  До 25 кг 

5000 грн.

3500 грн.

3800 грн.

До 50 кг

6000 грн.

4000 грн.

4300 грн.

Від 50 кг

7000 грн.

5000 грн.

4800 грн.

Ритуальне агентство “Ритуал Сервіс” має всі необхідні ліцензії та дозволи на надання послуг з кремації тварин в Києві.

Як ми працюємо

У процесі багаторічної роботи ми сформували певний алгоритм роботи із клієнтами:

1. Заявка

Ви можете залишити її через сайт, скориставшись формою зворотного зв'язку або звернутися за телефоном (097) 085 33 53

2. Уточнюємо деталі

Фахівці компанії зв'язуються з клієнтом та обговорюють усі деталі.

3. Укладаємо договір

Один зі співробітників нашої компанії укладає договір із клієнтом. Зробити це можна як в офісі, так і вдома.

4. Надаємо ритуальні послуги

Після підписання всіх документів розпочинається підготовка до організації похорону.

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Середня вартість кремації тварин становить від 3500 до 7000 грн. Ціна може змінюватися залежно від умов транспортування тіла тварини та інших факторів. Перед замовленням послуги з кремації тварин рекомендуємо уточнити всі деталі у ритуальної служби.

Кремація тварин – це гуманний і екологічний спосіб поховання домашніх улюбленців, який дає змогу уникнути проблем із законністю та санітарними нормами. Кремацію тварин проводять у спеціальних крематоріях, де тіло тварини піддається високій температурі і перетворюється на прах. Існує два типи кремації: загальна та індивідуальна. Загальна кремація означає, що тіло тварини спалюється разом з іншими тваринами, і власник не отримує прах свого вихованця. Індивідуальна кремація означає, що тіло тварини спалюється окремо від інших тварин, і власник отримує урну з прахом свого вихованця.

Після кремації тварин залишається прах, який складається з фрагментів кісток. Прах безпечний і не містить бактерій, грибків або паразитів. Власник тварини може отримати прах в урні та вирішити, що з ним робити. Деякі варіанти:

  1. Зберігати урну вдома або в колумбарії (спеціальному приміщенні для зберігання урн).
  2. Поховати урну в землі або в спеціальному місці для поховання тварин.
  3. Розвіяти прах у красивому місці, наприклад, на лузі, в лісі, на березі річки або моря.

Вибір залежить від особистих уподобань і почуттів власника тварини. Головне, щоб це було зроблено з повагою і любов’ю до покійного вихованця.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Спасибі велике за те, що ви є!!! Низький вам уклін за вашу Величезну нелегку справу. Зробили все з повагою і пошаною до вихованця і до мене, швидко, наче мій Арчі нікуди й не йшов і знову вдома!!! Спасибі велике!!!
Сергій
Величезна подяка ритуальному агентству Ритуал Сервіс за Вашу роботу. Не замислюєшся про те, як складно попрощатися з улюбленцем, поки не зіткнешся особисто. Оперативно допомогли та чуйно поставилися! Спасибі, що Ви займаєтеся такою важливою, хоч і сумною, справою! Наша дівчинка спочиває з миром(
Вікторія
Спасибі, що допомогли в складний момент. Мусенька, моє сонечко, моя пухнаста радість. Дякую тобі за те, що 14 років ти зігрівала мене своїм теплом. Я люблю тебе і завжди буду пам'ятати живою пухнастою красунею.
Світлана