Відгуки наших клієнтів

Головна > Відгуки

Ви можете ознайомитися з відгуками про роботу нашої компанії та написати свій

На цій сторінці можна прочитати відгуки про роботу ритуального агентства “Ритуал Сервіс” та залишити свій. Наші клієнти залишають ці відгуки за власним бажанням, Ви також можете це зробити у формі нижче.

У роботі ритуального агентства відгуки мають не мале значення. Вони допомагають іншим у найважчі хвилини їхнього життя вибрати правильне кваліфіковане агентство з низькими цінами та висококласними професіоналами у своїй справі.

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна
Інформацію про Ритуал Сервіс я знайшла в інтернеті. Дізналася на сайті, що служба надає весь комплекс необхідних послуг для кремації. Коли сталося горе, в ніч із 28.05 на 29.05, я набрала номер служби телефоном. Агент служби прибув до мене через 20 – 30 хвилин. Протягом години ми все обговорили, вибрали ритуальні товари, уклали договір на проведення кремації. Ніколи не думала, що чужі люди можуть так перейматися твоїми проблемами та взяти на себе вирішення абсолютно всіх питань, пов'язаних із крематорієм. Дуже чітка та якісна організація виконання послуг. Гроші заплачені не дарма.
Тетяна
Біда прийшла і до нашої родини. Пішла із земного життя наша МАМА. Знайомі дали номер ритуального агентства, сказали набирай – там все зроблять добре. Відповіли одразу на дзвінок, призначили похоронного агента Богдана Анатолійовича. Він приїхав точно у призначений час, ввічлива з почуттям співчуття людина. Кремацію організували як ми й хотіли. Дякуємо всій команді, які були причетні до організації кремації та виконували всі наші прохання. Добре, що в Києві є така ритуальна служба.
Ірина Євгенівна
Хочу висловити велику подяку за швидку та якісну організацію кремації, за уважний підхід до людей, які в скорботну хвилину розгублені при втраті родича.
Віктор
Дякую співробітникам ритуальної служби Ритуал Сервіс за справді ідеальну організацію похорону мого чоловіка. Агент ритуальної служби прибув до мене на ДВРЗ за 20 хвилин. Тактовні, уважні, розуміючі люди взяли весь клопіт на себе. Все пройшло дуже гідно, дякую, що ви є.
Ольга
Висловлюю велику подяку Богдану Анатолійовичу за допомогу в організації похорону моєї тітки. Хочу відзначити його уважність, чуйність та професіоналізм у вирішенні всіх питань проведення похорону. Дякую і всій команді, яка була причетна до організації похорону. Дуже важливо, що у Києві є така служба. З усіх служб, яким я телефонувала, лише вони погодились приїхати на Осокорки в 6 годин вечора. Особливо хочу відзначити доступність та повноту інформації, розміщеної на сайті. Окрема подяка за доброзичливість під час проведення консультації та оформлення заявки.
Тетяна Адамівна
Хочу висловити велику подяку за допомогу в організації похорону нашої мами. Все пройшло на найвищому рівні. Все було чітко і найголовніше для мене (дочки, що втратила найближчу людину) без зайвих переживань.
Катерина
Спочатку кинувся оформляти свідоцтво про смерть сам. Кругом черги і страшенна бюрократія. Вирішив звернутись в ритуальне агентство Ритуал Сервіс. Мені попався дуже грамотний ритуальний агент Богдан, який все оформив всі необхідні документи швидко і оперативно, та й ціна приємно здивувала.
Андрій Вікторович
Прочитала на декількох сайтах, і майже нічого не зрозуміла. Українське законодавство дуже заплутане, коли діло доходить до оформлення документів. Тому було прийняте рішення звернутись до професіоналів - Ритуал Сервіс. Замовила у них все "під ключ" і ні разу не пожалкувала. Всім рекомендую!
Олеся
Як завжди буває в складних ситуаціях - забуваєш про саме важливе. Так і ми згадали про оформлення свідоцтва про смерть коли було уже пізно. В трьох ритуальних бюро нам відмовили, але в Ритуал Сервіс згодились допомогти. Не знаю як у них це вийшло, але вони встигнули вчасно. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Ганна Миколаївна
Величезна подяка за допомогу та підтримку при організації похорону нашої дорогої людини. Все було зроблено дуже коректно, доброзичливо, чітко. Поки рідні приходили до тями і сумували, ритуальні агенти зробили колосальну роботу з надання ритуальних послуг: оформлення та супроводу всієї церемонії, яка пройшла дуже гідно: від приведення покійного до порядку до добору місця для поминального столу.
Наталія
Дякуємо від усієї родини ритуальному агентству "Ритуал Сервіс" та всім співробітникам, які брали участь у похороні, за відмінну організацію похорону нашого батька. Важко було уявити, що похорон може бути таким урочистим і красивим. Велике спасибі за правильні питання у момент вибору місця поховання, завдяки яким тата відспівали у віп-залі. Всі ритуальні послуги були дуже чітко та послідовно організовані. Бажаємо Вам оптимізму у Вашій корисній праці!
Юркевич В. Н.
Хочу висловити величезну подяку службі загалом, та окремо ритуальному агенту Богдану Анатолійовичу. У таку для нас важку годину миттєво примчали, організували похорон та з розумінням поставилися до нашої конкретної ситуації. Всі ритуальні послуги були на високому рівні. Все злагоджено та чітко. Дякую за вашу роботу та працю.
Олександра
Я хотів би поділитися своїми позитивними враженнями від послуги "Вантаж 200", яку я отримав від ритуального агентства "Ритуал Сервіс". Перше, що мені сподобалось - це висока професійність та уважність до деталей, яку продемонстрували співробітники агентства. Вони зробили все можливе, щоб забезпечити безпечне та гідне транспортування тіла мого близького до місця поховання. Крім того, я був приємно вражений швидкістю та ефективністю, з якими було організовано послугу "Вантаж 200". Співробітники ритуального агентства оперативно допомогли мені з усіма потрібними документами та формальностями, що важливо у такі важкі моменти. В цілому, я залишився дуже задоволений послугою "Вантаж 200" від ритуального агентства "Ритуал Сервіс" та рекомендую її всім, хто шукає професійних та уважних до клієнтів партнерів в організації похоронних послуг. Дякую вам за вашу роботу та допомогу в цей складний для мене час.
Віктор
Шановна команда "Ритуал Сервіс"! Я хочу висловити Вам свою подяку та вдячність за професійне та надзвичайно гідне обслуговування під час транспортування тіла мого діда. Ваша команда проявила величезну кваліфікацію та уважність до деталей в забезпеченні безпечного транспортування. Ваші співробітники були дуже чуйними та розуміючими, та змогли знизити нашу тривогу та стурбованість, які виникли в цей складний період для нашої родини. Ваша професійна та привітна команда зробила все можливе, щоб уникнути будь-яких незручностей. Я вдячна Вам за чудову роботу та відчуття спокою, яке Ви надали нашій родині в цей складний час. Щиро дякую, і я рекомендую "Ритуал Сервіс" для будь-яких ритуальних послуг.
Олена

Залишити відгук