Повний комплекс послуг кремації в Києві

Організуємо кремацію за мінімальною ціною в 2023 році

Play Video

Кремація – альтернативний спосіб поховання шляхом спалення тіла. Під впливом високих температур покійний за лічені години перетворюється на прах. Далі останки переміщуються до урни. Процедура проводиться у спеціальних доменних печах.

В наші дні кремація широко поширена в світі. У США і Канаді зараз налічується близько 1000 крематоріїв. У Західній Європі за останніми даними налічується: в Великобританії – 356 крематоріїв, в Чехії – 80, у Франції – 70 (практично в кожному місті).

Кремація
Кремація

Найбільш широко кремація представлена в Японії (кремують 98% всіх померлих), в Чехії (95%), у Великобританії (69%), в Данії (68%), в Швеції (64%). У Російській Федерації, за результатами досліджень Православного похоронного центру, відсоток кремації від загального числа поховань коливається від 61,3% в Москві до 45% в інших містах країни.

Крематорій

Київський крематорій – єдиний крематорій, розташований в Києві за адресою: 03039, м. Київ, вул. Байкова, 16. Побудований в 1975 році поряд з Байковим кладовищем. З 1983 року при крематорії існує колумбарій. Архітектори – Авраам Милецький, Ада Рибачук, Володимир Мельниченко. У крематорії три прощальних зала і шість печей. У день відбуваються 20-30 кремацій. Посилання на офіційний сайт.

Київський крематорій поруч з Байковим кладовищем
Київський крематорій поруч з Байковим кладовищем

Функціонування крематорію та колумбарію забезпечує ритуальна служба спеціалізоване комунальне підприємство «Київський крематорій» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) Розпорядок роботи крематорію: з 09.00 год. до 18.00 год.

Похоронне бюро Ритуал Сервіс пропонує помірні ціни на ритуальні послуги. Завдяки цьому вартість кремації в Києві доступна всім.

Чому потрібна послуга кремації

Кремація у Києві стала актуальною з низки причин: 

   1. Скорочення площі цвинтарних територій. Нестача місця обмежує можливості поховання на конкретній ділянці.
   2. Зниження матеріальних затрат. Вона дешевше традиційного поховання. Урна з прахом займає менше місця, її можна так само поховати на цвинтарі, а можна використовувати інші способи поховання.
   3. Екологічність. Як паливо для нагрівання печі до потрібної температури використовується природний газ. Герметичні камери виключають викид токсинів у довкілля.

Корисна інформація

Кремація не порушує релігійних правил. Перед спаленням священник відспівує померлого за всіма християнськими канонами. Ритуал проводиться у залі прощання.

Процес кремації

Кремація у Києві проводиться з дотриманням певної послідовності дій:

   1. Підготовка покійного. Мається на увазі бальзамування, нанесення макіяжу, вдягання.
   2. Зберігання тіла. Перед спаленням покійний знаходиться у холодильній камері.
   3. Транспортування до крематорію.
   4. Відспівування. Орендується зал для проведення священником ритуалу.
   5. Безпосередньо процедура кремації тіла. Приблизний час кремації – півтори – дві години. Прах після кремації вміщується у спеціальну урну, яка герметично закривається. На боковій поверхні урни гравіруються прізвище, ім’я, по батькові померлої особи, дати її народження та смерті. Урни з прахом направляють у сховище крематорію для тимчасового зберігання.
   6. Поховання. На вибір близьких. Можливе підпоховання урн в одну колумбарну нішу, якщо це дозволяє її конструкція.
   7. Супровід. Агент контролює виконання кожного етапу церемонії з вивезення тіла.
   8. Поминки. Організація поминального столу.

Від рідних вимагається погодження дати та часу кремації. Інші питання вирішуються співробітниками похоронного бюро Ритуал Сервіс.

Корисна інформація

За даними Міністерства розвитку громад та територій України у місті Києві за 2020 рік поховано шляхом кремації 19,5 тис. осіб, що становить 73% від загальної кількості померлих.

Переваги кремації перед традиційним способом поховання

У порівнянні з традиційним похованням спалення тіла має плюси:
1. Після кремації у родичів є час на вибір способу поховання.
2. Кілька варіантів поховання.
3. Зниження витрат за ритуальні послуги. Ціна послуги кремації в Києві розраховується окремо для кожного випадку. Але в будь-якому випадку вартість кремації нижча за вартість похорону.
4. Можливість зберігання урни з прахом у крематорії тривалий час без поховання. Це особливо актуально, якщо поховання буде проводитися в іншому місті або країні, і зменшить вартість транспортування.
5. Дотримання християнських канонів.

Спалення актуальне близькими людьми, які проживають далеко від місця поховання. Установка урни у колумбарії звільняє від справ, пов’язаних із прибиранням території.

Ціна кремації

Одне з найпоширеніших питань – скільки коштує кремація у Києві. Розмір кінцевої ціни залежить від послуг, включених до рахунку. Кожен план кремації може бути змінений відповідно до ваших уподобань, доповнений тими чи іншими товарами та послугами.

Ми готові повністю взяти на себе організацію кремації, гарантуючи високий професіоналізм та оптимальні ціни. На сайті компанії «Ритуал Сервіс» розміщено прайс-лист із зазначенням вартості кремації та супутніх послуг. Ми рекомендуємо вам поговорити з нашими фахівцями, які нададуть вам консультацію про те, яка ціна кремації у Києві.

Ціни на ритуальні послуги Київ

ЕКОНОМ

від 7 000 грн.

Підходить тим, хто перебуває у скрутному фінансовому становищі. Організація кремації з мінімальним бюджетом.

Ціни на ритуальні послуги Київ

СТАНДАРТ

від 12 000 грн.

Найпопулярніший варіант кремації. Середня вартість та стандартний пакет послуг.

Ціни на ритуальні послуги Київ

VIP

від 20 000 грн.

Послуга для високопоставлених осіб. Кремація на найвищому рівні, з особливими почестями.

Корисна інформація

Доступ учасників громадянської панахиди до тіла померлого здійснюється лише протягом проведення процедури прощання.

Які документи необхідні для кремації?

По прибутті процесії в крематорій виконавець волевиявлення померлого надає ритуальній службі крематорію такі документи:

 • договір-замовлення на організацію та проведення поховання – у разі його попереднього оформлення;
 • свідоцтво про смерть;
 • документ, що посвідчує особу виконавця волевиявлення померлого;
 • у разі потреби письмову згоду органів внутрішніх справ або прокуратури.

Після оформлення всіх документів видається довідка на одержання урни з прахом.

Умови видачі урни з прахом

Урна з прахом видається виконавцю волевиявлення померлого або представнику ритуальної служби через три робочі дні після кремації для захоронення в колумбаріях та родинних похованнях на інших кладовищах або для перевезення до іншого населеного пункту при пред’явленні документа, що посвідчує особу.

Що робити з прахом?

Не існує універсальної відповіді. На сьогоднішній день є кілька варіантів:

 • поховання в колумбарній могилі. Ідея полягає в тому, що це могила куди меншого розміру, ніж традиційна. У неї поміщається чаша з прахом покійного;
 • підхоронення до звичайної могили. На ділянці зі звичайною могилою створюється ще одна, невелика, куди поміщають урну з прахом. Надалі на ділянці можна встановити хрест або пам’ятник;
 • розвіювання праху. В якості місця для розвіювання можна вибрати територію, яка була близька покійному. Наприклад, багато музикантів вважали за краще, щоб їх прах був розвіяний над місцевістю, де вони провели свої дитинство і юність.

Як замовити послугу кремації?

Оформлення проводиться за телефоном, вказаним на сайті. Консультант надасть детальну інформацію незалежно від часу доби. Агент виїжджає на місце події безкоштовно за залишеною заявкою. Відразу складає договір на кремацію. Достатньо пред’явити документи, що підтверджують факт смерті та паспорт замовника. Родичі обирають дату та час проведення процедури. Решту роблять співробітники компанії.
Місце поховання затверджується клієнтом до або після отримання урни із прахом.

Важлива інформація!

 • Кремація проводиться не раніше ніж через 24 години після настання смерті. Цей строк може бути зменшений, якщо труп підлягав судово-медичній експертизі, про що повинна бути зроблена відповідна відмітка в лікарському свідоцтві про смерть.
 • Тіла померлих доставляються на кремацію у трунах, виготовлених з горючого матеріалу.
 • У випадках самогубства, раптової смерті з невідомих причин, якщо смерть настала від тілесних ушкоджень, при підозрі у вчиненні злочину, якщо тіло померлого знайдено, для кремації потрібна письмова згода органів внутрішніх справ або прокуратури.
 • Невпізнані трупи кремації не підлягають.
Корисна інформація

У випадку, якщо смерть людини настала в іншому місті або країні, то для кремації тіло слід доставити в крематорій, замовивши послугу «Вантаж 200».

Відповіді на поширені питання

Ціни на ритуальні послуги в Києві та області можуть сильно відрізнятися та залежать від того, в яку ритуальну службу ви звернулися та яку масштабну церемонію плануєте.

У той же час, середня вартість похорону, який організовує похоронне бюро «Ритуал Сервіс», становить 12 тис. гривень. Ціна мінімального пакету послуг – 7 тис. гривень.

Детальніше Ви можете дізнатися ТУТ

Можна сказати, що в ряді випадків кремація дійсно обійдеться дешевше. На практиці все залежить від розцінок ритуальних служб, вартості місця на вибраному цвинтарі та інших індивідуальних особливостей Вашої ситуації.

Навіть за найдокладнішою інструкцією поховати близьку людину вдається не всім, насамперед через тяжкий емоційний стан. Водночас, практично відразу після трагічної події родичів та близьких померлого атакують ділки приватного бізнесу, які пропонують власні, зовсім не дешеві послуги.

Співробітники компанії Ритуал Сервіс надійні, сумлінні, уважні: делікатно приймуть тягар турбот, що супроводжують поховання близької людини. За цілодобовим телефоном (097) 085-33-53 постійно доступні докладні безкоштовні консультації.

 • труна з оббивкою та хрестом на кришці;

 • вінки зі стрічками (напис на стрічках може бути стандартним, а можна зробити на замовлення);

 • хрест з металевою або пластиковою табличкою (напис на хрест наноситься безпосередньо перед початком похорону);

 • хрестик у руки покійному;

 • вінчик на лоб;

 • іконки;

 • закрутки для кришки труну (використовують замість цвяхів);

 • ритуальні свічки та лампадки.

  Цей список також може бути розширений атрибутикою, яку вимагають у морзі для перевдягання померлого та накладення гриму (особливо актуально для православного обряду).

 • спеціальний одяг для небіжчика (якщо немає інших варіантів);
 • ритуальна постіль у труну;
 • рушники для пов’язки носіям труни;
 • рушник для пов’язки на хрест;
 • рушники для пов’язки на транспорт (не обов’язково);
 • серветка під хліб (настилається зверху на кришку труни);
 • хусточки для свічок;
 • хусточки для перев’язування вінка по 2 на вінок (не обов’язково);
 • хустки або косинки для жінок (не обов’язково);
 • ритуальне покривало для укриття покійника (може входити до комплекту постілі або підбирається окремо);
 • ритуальний саван (використовується для укриття поверх одягу);
 • мішечки для землі (не обов’язково);
 • стрічки-пов’язки на зап’ясті руки (не обов’язково).

Відгуки наших клієнтів

Інформацію про Ритуал Сервіс я знайшла в інтернеті. Дізналася на сайті, що служба надає весь комплекс необхідних послуг для кремації. Коли сталося горе, в ніч із 28.05 на 29.05, я набрала номер служби телефоном. Агент служби прибув до мене через 20 – 30 хвилин. Протягом години ми все обговорили, вибрали ритуальні товари, уклали договір на проведення кремації. Ніколи не думала, що чужі люди можуть так перейматися твоїми проблемами та взяти на себе вирішення абсолютно всіх питань, пов'язаних із крематорієм. Дуже чітка та якісна організація виконання послуг. Гроші заплачені не дарма.
Тетяна
Біда прийшла і до нашої родини. Пішла із земного життя наша МАМА. Знайомі дали номер ритуального агентства, сказали набирай – там все зроблять добре. Відповіли одразу на дзвінок, призначили похоронного агента Богдана Анатолійовича. Він приїхав точно у призначений час, ввічлива з почуттям співчуття людина. Кремацію організували як ми й хотіли. Дякуємо всій команді, які були причетні до організації кремації та виконували всі наші прохання. Добре, що в Києві є така ритуальна служба.
Ірина Євгенівна
Хочу висловити велику подяку за швидку та якісну організацію кремації, за уважний підхід до людей, які в скорботну хвилину розгублені при втраті родича.
Віктор