Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Київ, вул. Ольжича, 21

Головна > Ритуальні товари > Труни > Труни оббиті тканиною

Труни оббиті тканиною

Гробы обитыe тканью

У Києві померлу людину кладуть у труну, яка, як правило, оббита гарною тканиною. ЇЇ основні особливості – гідний зовнішній вигляд, швидкість виготовлення та при цьому порівняно невелика вартість. Співробітник ритуального бюро «Ритуал Сервіс» запропонує на вибір кілька варіантів, що відрізняються матеріалами та способом оббивки. Будь-які труни, оббиті тканиною, можуть бути виготовлені найближчими днями після замовлення, також родичі покійного можуть вибрати будь-який з наявних.

Популярність трун, оббитих тканиною, викликана їх гарним виглядом, доступною для кожного покупця ціною. Їх купують, щоб поховати померлого з усіма почестями. Навіть тепер такі труни вважаються повним ексклюзивом.

Фото трун, оббитих тканиною для замовлення

Труна оббита тканиною №1
Труна оббита тканиною №1
Труна оббита тканиною №2
Труна оббита тканиною №2
Труна оббита тканиною №3
Труна оббита тканиною №3
Труна оббита тканиною №4
Труна оббита тканиною №4
Труна оббита тканиною №5
Труна оббита тканиною №5
Труна оббита тканиною №6
Труна оббита тканиною №6
Труна оббита тканиною №7
Труна оббита тканиною №7

Колір матеріалу зазвичай вибирається відповідно до статі, віку покійного та побажань його родичів. Також часто використовують кілька відтінків, що дозволяє зробити оформлення більш красивим.

Розрізняють такі методи оббивки: під гладь, бант, гофре, полугофре, промінь. Як додаткове оформлення край труни можна оздобити рюшами, найчастіше їх роблять чорними або «під золото».

Велике значення для зовнішнього вигляду має різновид використовуваного матеріалу. Для виготовлення дерев’яних трун застосовуються такі тканини: оксамит, шовк, атлас або бавовняне полотно. Вони мають різні властивості та виглядають по-різному. Шовк і атлас найлегше піддаються гофруванню і утворюють глибокі складки, оксамит підкреслює особливий трагізм, а бавовна зазвичай використовується в недорогих моделях трун, оббитих тканиною.

Ритуальна служба “Ритуал Сервіс” пропонує придбати труни, оббиті тканиною, будь-якого забарвлення та розміру за вигідними цінами в Києві. 

В асортименті організації представлені моделі трун, оббиті шовком, оксамитом, парчою та атласом. На вибір пропонується гама кольорів виробів.

Кожен покупець може замовити в ритуальній службі “Ритуал Сервіс” труни, оббиті тканиною з доставкою по Києву та області.

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна