Хрести на могилу

Головна > Ритуальні товари > Хрести на могилу
Хрест на могилу №1
Хрест на могилу №1
Хрест на могилу №2
Хрест на могилу №2
Хрест на могилу №3
Хрест на могилу №3
Хрест на могилу №4
Хрест на могилу №4
Хрест на могилу №5
Хрест на могилу №5
Кресты на могилу

Православний хрест на кладовище є необхідною деталлю при похованні будь-якого християнина. Виготовляється будь-який варіант за певними параметрами та правилами. Часто для виготовлення застосовують деревину ясена, акації, бука, горіха або дуба. Додатковий захист забезпечується застосуванням лакофарбових покриттів. Також наноситься захист від ультрафіолету та сонця.

Дерев’яні хрести довговічні, при дотриманні монтажної технології вони не нахиляються, протягом багатьох років зберігають первісний вигляд. За виробами не потрібен спеціальний догляд. У нашій компанії Ритуал Сервіс можна купити хрест на могилу з доставкою по Києву. При придбанні інших ритуальних товарів надаються найвигідніші умови для співпраці. Доступний самовивіз товарів.

Перевагами компанії є оптові ціни, різноманітність продукції, швидка доставка, безкоштовна консультація та допомога у виборі. Ми працюємо на ринку довгий час, напрацювали репутацію надійного виконавця.

Умови вибору

Матеріал та форма конструкції підбирається за бажанням покупця. Чітких обмежень за розміром немає. Конструкція не має бути дуже пишною, перекривати прохід. Для обробки можуть застосовуватись орнаменти або квіткові мотиви. Вироби із елітних сортів дерева майже не прикрашаються. Вартість виготовлення залежатиме від наступних критеріїв:

  • Тип декору, наявності різьблення, гравіювання або кованих деталей.
  • Матеріал, порода деревини.
  • Складнощі монтажу.
  • Конструктивного рішення та форми виробу.

Купити дерев’яний хрест на могилу можна за телефоном на сайті або у магазині за адресою: м. Київ, вул. Ольжича, 21. У каталозі представлені стандартні дизайни товарів.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Коли я шукав, де купити хрест на могилу з доставкою по Києву, я знайшов сайт Ритуал Сервіс. Я був приємно здивований їхнім асортиментом та цінами. Вони мають багато варіантів хрестів з різних порід дерева. Вони також надають безкоштовну консультацію та допомогу у виборі. Вони доставили хрест вчасно та без проблем.
Петро
Я хочу подякувати компанії Ритуал Сервіс за їхню чудову роботу. Вони виготовили для мене православний хрест на кладовище з горіха. Він був дуже гарний та стильний. Вони також нанесли на нього захисне покриття від сонця та ультрафіолету. Вони були дуже уважні та співчутливі до мого горя.
Іван
Я дуже задоволений послугою компанії Ритуал Сервіс. Вони виготовили для мене дерев’яний хрест на кладовище з дуба. Він був дуже якісний та міцний. Вони також доставили його до місця поховання моєї дружини. Вони були дуже професійні та поважні.
Василь