Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Київ, вул. Ольжича, 21

Головна > Ритуальні товари > Хрести на могилу

Хрести на могилу

Хрест на могилу №1
Хрест на могилу №1
Хрест на могилу №2
Хрест на могилу №2
Хрест на могилу №3
Хрест на могилу №3
Хрест на могилу №4
Хрест на могилу №4
Хрест на могилу №5
Хрест на могилу №5
Кресты на могилу

Православний хрест на кладовище є необхідною деталлю при похованні будь-якого християнина. Виготовляється будь-який варіант за певними параметрами та правилами. Часто для виготовлення застосовують деревину ясена, акації, бука, горіха або дуба. Додатковий захист забезпечується застосуванням лакофарбових покриттів. Також наноситься захист від ультрафіолету та сонця.

Дерев’яні хрести довговічні, при дотриманні монтажної технології вони не нахиляються, протягом багатьох років зберігають первісний вигляд. За виробами не потрібен спеціальний догляд. У нашій компанії Ритуал Сервіс можна купити хрест на могилу з доставкою по Києву. При придбанні інших ритуальних товарів надаються найвигідніші умови для співпраці. Доступний самовивіз товарів.

Перевагами компанії є оптові ціни, різноманітність продукції, швидка доставка, безкоштовна консультація та допомога у виборі. Ми працюємо на ринку довгий час, напрацювали репутацію надійного виконавця.

Умови вибору

Матеріал та форма конструкції підбирається за бажанням покупця. Чітких обмежень за розміром немає. Конструкція не має бути дуже пишною, перекривати прохід. Для обробки можуть застосовуватись орнаменти або квіткові мотиви. Вироби із елітних сортів дерева майже не прикрашаються. Вартість виготовлення залежатиме від наступних критеріїв:

  • Тип декору, наявності різьблення, гравіювання або кованих деталей.
  • Матеріал, порода деревини.
  • Складнощі монтажу.
  • Конструктивного рішення та форми виробу.

Купити дерев’яний хрест на могилу можна за телефоном на сайті або у магазині за адресою: м. Київ, вул. Ольжича, 21. У каталозі представлені стандартні дизайни товарів.

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна