Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми пропонуємо якісний похоронний сервіс, доступний для всіх

Київ, вул. Ольжича, 21

Головна > Ритуальні товари

Ритуальні товари в Києві

Ритуальные товары

Ритуальні товари дозволяють гідно провести близьку людину в її останній шлях. Але в перші дні після того, як смерть забрала когось дорогого, буває непросто пам’ятати про те, що необхідно зробити, скласти список покупок і слідувати йому. Але цього і не потрібно робити, адже купити ритуальні товари в Києві сьогодні можна дуже легко: достатньо звернутися до нашої компанії.

Ми стежимо за якістю пропонованої продукції незалежно від цінової категорії.

У випадку, якщо виникнуть труднощі при покупці ритуальних товарів, ви отримаєте професійну консультацію від співробітників компанії. Вони допоможуть зорієнтуватись у виборі, підібрати товари під будь-який бюджет.

У нас можна придбати всі необхідні товари для проведення похоронної церемонії

Лакированные гробы
Лаковані труни
Гробы обитыe тканью
Труни оббиті тканиною
Cаркофаги
Елітні труни - саркофаги
Траурные венки из живых цветов
Траурні вінки з живих квітів
Траурные венки из искусственных цветов
Траурні вінки зі штучних квітів
Кресты на могилу
Хрести на могилу
Ритуальная одежда
Ритуальний одяг
Покрывала и саваны
Покривала і савани

У сфері ритуальних послуг пропонується великий вибір товарів для похоронної церемонії. Купити ритуальне приладдя можна в магазині ритуальної служби Ритуал Сервіс. Кожному покупцеві магазин ритуальних товарів пропонує якісну продукцію, можливість придбання товарів оптом та в роздріб. Також здійснюється оперативне відвантаження. Найпопулярніші моделі завжди є на складі, що дозволяє здійснювати їхнє відправлення після оплати замовлення.

За телефонами, вказаними на сайті, можна отримати консультацію фахівців, які допоможуть купити ритуальну атрибутику виходячи з бюджету та переваг. Вони підкажуть, які товари слід придбати на похорон.

Також ви можете ознайомитися з асортиментом та купити все необхідне в магазині при особистому відвідуванні.

Адреса магазину: м.Київ, вул. Ольжича, 21

Ми готові на довгострокове співробітництво для оптових покупців, постійно вдосконалюючи робочі процеси. В результаті перевагами компанії є:

  • Різноманітність товарів, постійне розширення асортименту.
  • Продаж ритуальних товарів здійснюється за доступними та прозорими цінами;
  • Оперативне опрацювання кожного замовлення, відвантаження транспортною фірмою.
  • Також можливе самовивезення (вул. Ольжича, 21)
  • Можливість цілодобового оформлення замовлення.
  • Постійна наявність на складі найпопулярніших товарів.

Оформлення договору з ритуальною службою Ритуал Сервіс – гарантія отримання необхідної продукції для похорону за найкращими цінами.

Якщо вам потрібно купити ритуальні товари, звертайтеся до нас.

Організація співпрацює з фізичними та юридичними особами. Для вигідної співпраці потрібно залишити на сайті заявку або зателефонувати.

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна