Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми готові прийти Вам на допомогу без перерви, без вихідних, цілодобово

Транспортування покійного (вантаж 200)

Послуга «Вантаж 200» необхідна якщо смерть людини сталася на значній відстані від місця бажаного поховання, наприклад за кордоном. В цьому випадку потрібно транспортування тіла.

Даний етап в організації похорону вважається одним з найскладніших. При перевезенні ми враховуємо всі фактори і юридичні формальності. Ритуальне агенство «Ритуал Сервіс» надасть послугу «Вантаж 200» в Києві, і в інших країнах.

Що входить в послугу

Входять всі етапи доставки тіла до місця призначення, юридичні консультації та робота з правоохоронними органами:

 • Перевезення покійного за кордон, в Україну, або по країні;
 • Узгодження часу, маршруту, термінів репатріації;
 • Рішення юридичних питань, підготовка та збір документів
 • Супровід і контроль, також навантаження і розвантаження;
 • Проходження митниці в процесі транспортування покійного
 • Надання медичного сервісу з бальзамування, або косметиці

Наш ритуальний агент зв’яжеться з моргами і органами на місці події і почне роботу з перевезення. По ходу роботи з клієнтом буде підтримуватися постійний контакт для оповіщення про те, як проходять роботи.

Отримання інформації про смерть людини за кордоном

Після смерті людини відповідна інформація в першу чергу надходить в консульство, звідки перенаправляється в готель / квартиру, де проживав загиблий. Інформація так само направляється людям, які відпочивали разом з померлим.

Якщо смерть настає у відрядженні, то інформація надходить на місце роботи. Вже звідти інформація перенаправляється родині та близьким загиблого.

Процедура транспортування померлого

 1. Насамперед оформляється свідоцтво про смерть.
 2. Потім необхідно замовити послугу бальзамування тіла – це потрібно для збереження покійного, поки будуть оформлятися юридичні питання.
 3. Далі замовляється цинкова труна, в який поміщається тіло, потім вона запаюється.
 4. Труна поміщається в поїзд або в літак. Якщо відстань становить менше двох тисяч км, то можливе перевезення на автомобілі.

Необхідні документи

При оформленні Вантажу 200 потрібно надати наступне:

 • свідоцтво про смерть,
 • довідка з санепідемстанції
 • деякі митні документи.

Більш докладний список залежить від країни ввезення і вивезення тіла. Зверніться до наших фахівців і вони нададуть вам консультацію.

Вибір варіанту транспортування

У ситуації, коли відстань до місця поховання становить менше 2000 км, то допускається перевезення труни на спеціальному катафалку. Якщо ж відстань становить понад 2000 км, то найкраще вибрати репатріацію літаком – це набагато швидше і надійніше.

Перевезення на поїзді так само можлива, проте не радимо користуватися даними способом, зважаючи на тривалість – декілька діб шляху можуть вкрай негативно позначитися на стані тіла.

Терміни репатріації

Доставка тіла в країну покійного займає від трьох до п’яти днів. У крайніх випадках цей термін може збільшитися до тижня, в разі, якщо необхідно оформити додаткові документи (для військовослужбовців або працівників дипломатичних місій).

Враховуйте, що зазначені терміни стосуються випадків звернення до ритуальні агентства. При самостійному оформленні документів у Вас піде більше часу.

Розрахунок вартості послуг

Ціна розраховується індивідуально і залежить від країни. У вартість входить транспортування труни, сама труна і оформлення митних документів. Бальзамування у вартість не входить і оплачується окремо. Також знадобиться попередня доставка покійного в морг, якщо смерть настала недавно.

Якщо ви самі будете займатися оформленням, це може обернутися серйозними проблемами в аеропорту або на митниці. Найкраще звернутися до фахівців.

Телефонуйте, оперативно проконсультуємо!

Відповіді на поширені питання

Смерть родича завжди супроводжується організаційної рутиною. І розібратися в її тонкощах і нюансах дуже складно близьким, які знаходяться в стресовій ситуації. Тут потрібно перевезти покійного в морг, домовитися про місце поховання з адміністрацією кладовища, організувати похоронну процесію і поминальний обід, отримати свідоцтво про смерть і так далі. Найкраще в такій ситуації звернутись до професіонала – ритуального агента.

Досвідчений розпорядник похорону вміє організувати похорон будь-якого рівня складності – від скромних до масштабних.

В обов’язки ритуального агента входить:

 • приїхати за викликом додому, відправити тіло покійного в морг;
 • захистити від «чорних» похоронних агентів;
 • повідомити про пільги та допомоги, порядку їх отримання;
 • проконсультувати з питань отримання платних або безкоштовних ділянок на кладовищах і ніш в крематоріях;
 • проконсультувати з питань організації похорону та ритуальних заходів;
 • допомогти вибрати ритуальні товари і послуги;
 • оформити замовлення на організацію похорону;
 • надати замовнику платіжні документи.

Текст громадянської панахиди, як правило, продумують тільки тоді, коли ховають людину відому і потрібно виступити з прощальним словом. На звичайне прощання в колі сім’ї найчастіше приходять, не підготувавши промову громадянської панахиди. Багато хто знає, що відбувається в такій ситуації: думки не втілюються в слова, над труною нависає важке мовчання, всі відчувають почуття незручності.

Тому варто заздалегідь підготуватися. Сказати кілька фраз про скорботу і втрату, любов або повагу до покійного і про те, що вас пов’язувало. Можна згадати якийсь особливий момент з життя. Говорити краще просто, уникаючи складних оборотів.

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна