Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми готові прийти Вам на допомогу без перерви, без вихідних, цілодобово

Підготовка тіла до поховання

Перед тим як відбувається процес організації похорону, необхідно попередньо провести підготовку тіла. Фахівці ритуального бюро “Ритуал Сервіс” пропонують взяти на себе відповідальність за виконання процедур.

Що включає послуга


Процедура включає в себе наступні етапи:

 1. Потрібно визначити ступінь пошкоджень померлого, а також вибрати прийоми і методи їх усунення.
 2. Відновити тіло покійного і привести його в належний вигляд (реставраційні роботи).
 3. Вжити заходи щодо збереження покійного до призначеної дати поховання, провести гігієнічні процедури (обмивання) і тампонування.
 4. Потім відбувається одягання, ритуальний косметолог наносить спеціальний грим, а перукар робить манікюр, стрижку і інші роботи.
 5. Підготовку тіла проводять в морзі, але за бажанням родичів вона може бути організована на дому. Рішення вони повинні прийняти в перші 12 годин після настання смерті.

Коли необхідно бальзамування


Процедура бальзамування потрібна в тому випадку, якщо важливо зберегти тіло протягом великого проміжку часу. Зазвичай це потрібно в наступних випадках:

 • покійного планується перевозити для поховання в іншому місці;
 • похорон відкладаються (приїжджають родичі, проводиться експертиза);
 • аварії та інші пошкодження привели до зміни зовнішності померлого;
 • людина померла влітку або довго пролежав при високій температурі;
 • родичі хочуть, щоб на похороні покійний виглядав, як в житті.


При бальзамуванні тканини не ушкоджують. Це потрібно рідко для виправлення дефектів. Всі процедури проводяться з дотриманням норм гігієни і законодавства. У разі, якщо родичі не хочуть проводити бальзамування, можна скористатися послугою кремації.

Після процедури родичі отримують довідку, де фіксується факт проведення бальзамування. Цей документ знадобиться при замовленні панахиди або служби в громадських місцях. Також на його підставі видають дозвіл перевозити труну літаком або поїздом на далекі відстані.

Виклик фахівця


Для замовлення послуги ритуального агенту необхідно:

 • пред’явити довідку про смерть;
 • повідомити дату смерті і передбачуваний день похорону;
 • вказати, чи будуть перевозити покійного, і який вид транспорту планується використовувати.

Бальзамування є частиною комплексу похоронних послуг і окремо не проводиться. Більш детальну інформацію нададуть менеджери ритуального бюро.

Наші переваги


Ми пропонуємо повний сервіс по підготовці тіла до поховання.

Наші головні переваги:

 • врахування побажань родичів при роботі з тілом;
 • оперативність у прийнятті заявок;
 • гнучкий підхід, можливість швидко підготувати покійного до транспортування;
 • доступні ціни.

Відповіді на поширені питання

Смерть родича завжди супроводжується організаційної рутиною. І розібратися в її тонкощах і нюансах дуже складно близьким, які знаходяться в стресовій ситуації. Тут потрібно перевезти покійного в морг, домовитися про місце поховання з адміністрацією кладовища, організувати похоронну процесію і поминальний обід, отримати свідоцтво про смерть і так далі. Найкраще в такій ситуації звернутись до професіонала – ритуального агента.

Досвідчений розпорядник похорону вміє організувати похорон будь-якого рівня складності – від скромних до масштабних.

В обов’язки ритуального агента входить:

 • приїхати за викликом додому, відправити тіло покійного в морг;
 • захистити від «чорних» похоронних агентів;
 • повідомити про пільги та допомоги, порядку їх отримання;
 • проконсультувати з питань отримання платних або безкоштовних ділянок на кладовищах і ніш в крематоріях;
 • проконсультувати з питань організації похорону та ритуальних заходів;
 • допомогти вибрати ритуальні товари і послуги;
 • оформити замовлення на організацію похорону;
 • надати замовнику платіжні документи.

Текст громадянської панахиди, як правило, продумують тільки тоді, коли ховають людину відому і потрібно виступити з прощальним словом. На звичайне прощання в колі сім’ї найчастіше приходять, не підготувавши промову громадянської панахиди. Багато хто знає, що відбувається в такій ситуації: думки не втілюються в слова, над труною нависає важке мовчання, всі відчувають почуття незручності.

Тому варто заздалегідь підготуватися. Сказати кілька фраз про скорботу і втрату, любов або повагу до покійного і про те, що вас пов’язувало. Можна згадати якийсь особливий момент з життя. Говорити краще просто, уникаючи складних оборотів.

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна