Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми готові прийти Вам на допомогу без перерви, без вихідних, цілодобово

Пам'ятники в Києві

Багато хто скаже, що пам’ятник – це зайві витрати грошей. Головне, пам’ять про померлого і служба в церкві. Але це не завжди так, або навіть взагалі не так. Тому що пам’ятник на могилу – це засіб позначити своє ставлення про померлого, а також забезпечити його душі, всі загробні блага.

До того ж, сьогодні все більше людей користуються такою можливістю зберегти пам’ять про своє родича, тому щоб не виділятися на загальному тлі, багато хто купує красиві пам’ятники в Києві та облаштовують могилку.

І сьогодні на багатьох кладовищах можна побачити цілі гранітні комплекси зі столом, лавкою, квітником, скульптурами та інше. Але знову-таки, це не свідчення про те, що родичі дуже багаті і можуть дозволити так красиво оформити могилу. Це скоріше створення зручностей, щоб прийти і відпочити душею разом зі своїм батьком, матір’ю, бабусею чи дідусем.

Пам’ятники з граніту в Києві

Ритуальне агентство «Ритуал Сервіс» виробляє надгробні пам’ятники з граніту і крихти в Києві будь-якої складності і форми, для цього у нас є все необхідне обладнання. Наші технології дозволяють отримувати високоякісні за параметрами вироби, які призначені для прикраси могил будь-якого типу. Завдяки власному виробництву, і мережі магазинів ми пропонуємо пам’ятники на могилу в Києві за найнижчими цінами на ринку.

Граніт є найбільш підходящим матеріалом для увічнення пам’яті. Він володіє відмінними параметрами стійкості до будь-яких видів впливі, як фізичних, так і хімічних, при цьому він не втратить свій вигляд і не змінить своєї форми. Гранітні пам’ятники в Києві з легкістю переносять перепади температур, а також негоду (дощ, сніг, сльота).

Але не слід сподіватись на його безмежні можливості, тому що від бруду, піску і опалого і налиплого листя все одно доведеться його відмивати. Але зате після кожної процедури могильні пам’ятники з граніту (гранітної крихти) знову набувають вигляду нового вироби з року в рік.

Наше італійське обладнання дозволяє отримувати такі типи пам’ятників:

 • вертикальні надгробки;
 • горизонтальні пам’ятники з граніту;
 • довільної форми за попереднім замовленням;
 • надгробні плити;
 • пам’ятники подвійні;
 • гранітні пам’ятники-хрести;
 • складові комплекси пам’яток.

При цьому незалежно від форми і розміру якість поверхні виходить неймовірно високою і залишається такою на весь період експлуатації, який може тривати вічно. Адже саме для цього вони і призначені.

Але виробництво пам’ятника певної форми і розміру – це тільки частина наших послуг. Ви також можете  замовити пам’ятники в Києві  з розписом. При цьому вони можуть бути будь-якої складності, глибини, фактури.

Ритуальне агентство «Ритуал Сервіс» виконає на пам’ятнику будь портрет, візерунок, будь-яку композицію або навіть Ваш малюнок. Ми застосовуємо технологію гравірування. Вона дозволяє отримувати фактурне зображення, яке не потемніє, не зітреться і не вигорить на сонці. Мінусом його може бути забивання зрізів каменю пилом, але ця проблема легко вирішується простим промиванням водою.

Крім форми і розписів ми пропонуємо ще й різні кольори каменів. За попереднім замовленням кожен бажаючий може купити пам’ятник на могилу не просто чорно-сірого кольору, а композицію з червоного каменю. Але не секрет, що саме чорний граніт є найбільш міцним, тому з червоного виконуються тільки якісь дрібні елементи прикраси.

Чому краще замовити пам’ятник в Києві у нас?

 1. Ми маємо не менше 20 років досвіду роботи в сфері художньої обробки каменю.
 2. Ми надаємо великий термін гарантії і послуги реставрації.
 3. Ми є переможцями у багатьох конкурсах.
 4. У нас найнижчі ціни в Києві, тому що володіємо власними кар’єрами і технологіями виробництва каменю.
 5. Ми володіємо всіма навичками створення справжнього шедевра ручної та машинної роботи.
 6. Надаємо послуги доставки готового виробу, а також за ту ж невисоку ціну здійснимо установку пам’ятника і огорожі, здійснимо благоустрій могили.

У нас можна замовити  фото на пам’ятник  і всі види гравірування за вигідною ціною!

Відповіді на поширені питання

Смерть родича завжди супроводжується організаційної рутиною. І розібратися в її тонкощах і нюансах дуже складно близьким, які знаходяться в стресовій ситуації. Тут потрібно перевезти покійного в морг, домовитися про місце поховання з адміністрацією кладовища, організувати похоронну процесію і поминальний обід, отримати свідоцтво про смерть і так далі. Найкраще в такій ситуації звернутись до професіонала – ритуального агента.

Досвідчений розпорядник похорону вміє організувати похорон будь-якого рівня складності – від скромних до масштабних.

В обов’язки ритуального агента входить:

 • приїхати за викликом додому, відправити тіло покійного в морг;
 • захистити від «чорних» похоронних агентів;
 • повідомити про пільги та допомоги, порядку їх отримання;
 • проконсультувати з питань отримання платних або безкоштовних ділянок на кладовищах і ніш в крематоріях;
 • проконсультувати з питань організації похорону та ритуальних заходів;
 • допомогти вибрати ритуальні товари і послуги;
 • оформити замовлення на організацію похорону;
 • надати замовнику платіжні документи.

Текст громадянської панахиди, як правило, продумують тільки тоді, коли ховають людину відому і потрібно виступити з прощальним словом. На звичайне прощання в колі сім’ї найчастіше приходять, не підготувавши промову громадянської панахиди. Багато хто знає, що відбувається в такій ситуації: думки не втілюються в слова, над труною нависає важке мовчання, всі відчувають почуття незручності.

Тому варто заздалегідь підготуватися. Сказати кілька фраз про скорботу і втрату, любов або повагу до покійного і про те, що вас пов’язувало. Можна згадати якийсь особливий момент з життя. Говорити краще просто, уникаючи складних оборотів.

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна