Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми готові прийти Вам на допомогу без перерви, без вихідних, цілодобово

Оформлення ритуальних документів

Є кілька документів, без яких не можна організувати похорон. Родичам потрібно за кілька днів зібрати їх, перевірити правильність заповнення і принести до відповідних інстанцій. Також потрібно врахувати всі нюанси при виборі кладовища, оплатити послуги нотаріуса, моргу і подбати про інші моменти, які включає оформлення ритуальних послуг.

Якщо ви не знаєте, куди звернутися в першу чергу, де взяти потрібні документи і в які інстанції їх необхідно представити, можливо, слід звернутись до послуг спеціалізованих похоронних агентств. Організація похорону – основний напрямок ритуального агентства «Ритуал Сервіс», тому співробітники допоможуть в підготовці похорону і потрібної документації або ж самостійно все зроблять.

Які документи потрібні для оформлення смерті

1. Якщо людина померла вдома, то необхідно повідомити про це дільничного лікаря, який терміново приїде і доведе до відома про те, що трапилося, районний відділ міліції.

Цей порядок закріплений в наказі МВС, Генпрокуратури та Міністерства охорони здоров’я 25.10.2011. Він стосується як раптової смерті, так і смерті людини при тяжкій хворобі.

2. До приїзду дільничного лікаря і міліції заборонено змінювати положення померлого і предмети в його оточенні. Лікар і представники міліції оглянуть місце, і в разі, якщо не буде підозр насильницької смерті – Ви зможете отримати свідоцтво про смерть без проведення розтину в амбулаторії

3. Представники міліції при огляді складуть протокол, в якому буде описано диспансерне спостереження з датою останнього огляду лікарем. Міліція також вирішить, чи потрібно проведення розтину або надання свідоцтва про смерть можливо і без нього.

Відзначимо, що необхідно протягом 3 днів з моменту похорону отримати свідоцтво про смерть. За ним хто-небудь з членів сім’ї, або ж особа, яка проводила похорон, повинен звернутися в РАЦС. При собі мати: паспорт покійного, свій паспорт та медичну довідку про причину смерті.

Оформляється такий документ за 30 хвилин і коштує 10 гривень, при цьому паспорт покійного повинен залишитися в РАЦСі.

Без цього свідоцтва про смерть оформлення спадщини неможливо, як і отримання виплат на похорон.

4. Після отримання свідоцтва про смерть у Вас буде документ, за яким можна буде отримати так звану виплату на похорон. З цим папером протягом 3 днів з дня отримання свідоцтва необхідно з’явитися в районне відділення пенсійного фонду України.

З собою потрібно мати: свідоцтво про смерть, одну копію свідоцтва, Ваш паспорт та його копію.

Виплата на похорон становитиме дві пенсії покійного при житті.

Чому краще звернутися до нас

 1. Високий рівень обслуговування. Серед наших співробітників виняткові професіонали своєї справи.

 2. Прозорість. Всі ув’язнені угоди прості, зрозумілі і полягають в присутності юриста.

 3. Остаточна вартість на етапі складання кошторису. Ніяких зразкових цифр ми називати не будемо – ви будете прекрасно знати, яку ціну потрібно заплатити для проведення похорону.

 4. Компетентність і такт. Наші співробітники усвідомлюють, в якій сфері вони працюють і знають, як вести себе з клієнтами.

Відповіді на поширені питання

Смерть родича завжди супроводжується організаційної рутиною. І розібратися в її тонкощах і нюансах дуже складно близьким, які знаходяться в стресовій ситуації. Тут потрібно перевезти покійного в морг, домовитися про місце поховання з адміністрацією кладовища, організувати похоронну процесію і поминальний обід, отримати свідоцтво про смерть і так далі. Найкраще в такій ситуації звернутись до професіонала – ритуального агента.

Досвідчений розпорядник похорону вміє організувати похорон будь-якого рівня складності – від скромних до масштабних.

В обов’язки ритуального агента входить:

 • приїхати за викликом додому, відправити тіло покійного в морг;
 • захистити від «чорних» похоронних агентів;
 • повідомити про пільги та допомоги, порядку їх отримання;
 • проконсультувати з питань отримання платних або безкоштовних ділянок на кладовищах і ніш в крематоріях;
 • проконсультувати з питань організації похорону та ритуальних заходів;
 • допомогти вибрати ритуальні товари і послуги;
 • оформити замовлення на організацію похорону;
 • надати замовнику платіжні документи.

Текст громадянської панахиди, як правило, продумують тільки тоді, коли ховають людину відому і потрібно виступити з прощальним словом. На звичайне прощання в колі сім’ї найчастіше приходять, не підготувавши промову громадянської панахиди. Багато хто знає, що відбувається в такій ситуації: думки не втілюються в слова, над труною нависає важке мовчання, всі відчувають почуття незручності.

Тому варто заздалегідь підготуватися. Сказати кілька фраз про скорботу і втрату, любов або повагу до покійного і про те, що вас пов’язувало. Можна згадати якийсь особливий момент з життя. Говорити краще просто, уникаючи складних оборотів.

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна