Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми готові прийти Вам на допомогу без перерви, без вихідних, цілодобово

Кремація (послуги крематорію)

Кремація померлих проводиться в Київському крематорії. Наш агент допомагає вам скористатися їх послугами, полегшить для вас процедуру і узгодить всі етапи.

Замовити кремацію ви можете в будь-який час за телефоном: +38 (097) 085-33-53


Вартість кремації


Кінцева вартість складається з декількох пунктів: ціни самої процедури, священнослужителів, вартості транспортування небіжчика і перевезення гостей церемонії.

Оформлення кремації


Насамперед необхідно звернутися в крематорій і написати заяву на кремацію. Для цього потрібно надати документи:

 1. Довідка про причини смерті ;
 2. Свідоцтво про смерть (оригінал);
 3. Паспорт родича або відповідальної особи (для отримання урни з прахом через кілька днів після кремації).

Одержувати спеціальний дозвіл для проведення заходу немає необхідності, це законний процес. Далі замовник домовляється про дату і час кремації.

У зазначений час прибуває труна з тілом покійного. Попередньо можна провести всі необхідні обряди в церкві або вдома. Відповідно до побажань клієнта, проходить ритуал прощання з померлим. Після цього проходить сама кремація.

Що робити з прахом?


Не існує універсальної відповіді. На сьогоднішній день є кілька варіантів:

 • Поховання в колумбарній могилі. Ідея полягає в тому, що це могила куди меншого розміру, ніж традиційна. У неї поміщається чаша з прахом покійного.
 • Підхоронення до звичайної могилі. На ділянці зі звичайною могилою створюється ще одна, невелика, куди поміщають урну з прахом. Надалі на ділянці можна встановити хрест або пам’ятник.
 • Розвіювання праху. В якості місця для розвіювання можна вибрати територію, яка була близька покійному. Наприклад, багато музикантів вважали за краще, щоб їх прах був розвіяний над місцевістю, де вони провели свої дитинство і юність.
 • Використання урни в якості домашнього декору. Найчастіше зустрічається в західних країнах, в сімейних маєтках, в яких роками проживають члени однієї сім’ї.

Чому з нами?


Кілька причин скористатися послугами ритуального бюро «Ритуал Сервіс» при замовленні кремації:

 1. Плануємо всі етапи. Ми повністю відповідаємо за планування траурного дня. Підготовка і транспортування тіла, узгодження часу кремації, замовлення кімнати для прощання і оренда оглядового покою в Київському крематорії – ми відповідаємо за все. Крім того, при необхідності ми домовляємося зі священнослужителями про проведення обряду відспівування і надаємо вам відповідні атрибути. При цьому наш агент залишається з вами до кінця: підтримує, допомагає, дозволяє будь-які питання.
 2. Безкоштовно привозимо ритуальні речі. Труну, траурний одяг, урни для праху, релігійні атрибути – все це ми доставляємо безкоштовно по будь-якою адресою в Києві. При тому ви самі можете вибрати відповідні за ціною приналежності з каталогу на сайті або скористатися допомогою нашого фахівця.
 3. Надаємо транспорт. «Ритуал Сервіс» надає вам спеціалізований катафалк для дбайливого транспортування труни з тілом. При цьому ви можете замовити перевезення з будь-якого міста. Ми надаємо пасажирські автобуси для близьких і родичів померлих. Після закінчення процесу доставляємо гостей в кафе на траурний обід.

У чому переваги кремації?

Вона дешевше традиційного поховання. Урна з прахом займає менше місця, її можна так само поховати на цвинтарі, а можна використовувати інші способи поховання.

Чи можна кремувати після проведення всіх церковних ритуалів?

Так можна. Раніше церква негативно ставилася до проведення даного заходу, але в останні роки ставлення церкви стало лояльніше.

Звертайтеся до фахівця бюро «Ритуал Сервіс»

Відповіді на поширені питання

Смерть родича завжди супроводжується організаційної рутиною. І розібратися в її тонкощах і нюансах дуже складно близьким, які знаходяться в стресовій ситуації. Тут потрібно перевезти покійного в морг, домовитися про місце поховання з адміністрацією кладовища, організувати похоронну процесію і поминальний обід, отримати свідоцтво про смерть і так далі. Найкраще в такій ситуації звернутись до професіонала – ритуального агента.

Досвідчений розпорядник похорону вміє організувати похорон будь-якого рівня складності – від скромних до масштабних.

В обов’язки ритуального агента входить:

 • приїхати за викликом додому, відправити тіло покійного в морг;
 • захистити від «чорних» похоронних агентів;
 • повідомити про пільги та допомоги, порядку їх отримання;
 • проконсультувати з питань отримання платних або безкоштовних ділянок на кладовищах і ніш в крематоріях;
 • проконсультувати з питань організації похорону та ритуальних заходів;
 • допомогти вибрати ритуальні товари і послуги;
 • оформити замовлення на організацію похорону;
 • надати замовнику платіжні документи.

Текст громадянської панахиди, як правило, продумують тільки тоді, коли ховають людину відому і потрібно виступити з прощальним словом. На звичайне прощання в колі сім’ї найчастіше приходять, не підготувавши промову громадянської панахиди. Багато хто знає, що відбувається в такій ситуації: думки не втілюються в слова, над труною нависає важке мовчання, всі відчувають почуття незручності.

Тому варто заздалегідь підготуватися. Сказати кілька фраз про скорботу і втрату, любов або повагу до покійного і про те, що вас пов’язувало. Можна згадати якийсь особливий момент з життя. Говорити краще просто, уникаючи складних оборотів.

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна
Догори