Повний комплекс послуг з організації похорону

Скільки коштує колумбарій в Києві в 2022 році?

Кремація померлих стає з кожним роком все більш актуальною послугою в нашій країні. Люди розуміють проблематику використання територій і намагаються максимально ефективно використовувати землю. У Києві є один єдиний крематорій, можливо в майбутньому їх кількість зросте. На сьогоднішній день людей, які приймають рішення про кремацію тіла померлого родича, хвилює ряд питань про те, де ж зберігати урну з прахом дорогої людини.

Колумбарій на Байковому кладовищі

Зрозуміло, колумбарії завжди пов’язані з крематорієм, Київський крематорій не став винятком. Найперші поховання праху в Києві проводилися в колумбарних стінах, які знаходяться біля того самого крематорію, розташованого на Байковому кладовищі.

Матеріали для виготовлення колумбаріїв

Незважаючи на те, що колумбарій на порядок компактніше, ніж пам’ятник і надгробна плита, все одно він повинен бути красивим і якісним. Цьому моменту наші майстри приділяють особливу увагу. Щоб отримувати гідний результат, ми працюємо з натуральними видами каменю:

 • граніт;
 • мармур;
 • лабрадорит;
 • базальт і т.д.

Це тільки найпоширеніші найменування, які люди добре знають, тому замовляють частіше за інших. В цілому, для виготовлення колумбаріїв і пам’ятників ми використовуємо більше 200 різних видів натуральних каменів. І якщо є необхідність вибрати більш неординарний варіант, ми готові ознайомити з каталогом матеріалів, проінформувати про особливості кожної з порід, допомогти визначитися з вибором.

Будь-який матеріал, який ми використовуємо у виробництві, характеризується високою якістю і міцністю. Він не розсиплеться згодом, не покриється тріщинами, не змінить колір. Виріб із каменю буде зберігати первісний вигляд протягом багатьох десятків років.

Скільки коштує колумбарій

Матеріал – це головний фактор, який впливає на вартість колумбарію . Але ми намагаємося утримувати ціни на сировину і роботу в доступних межах, щоб виключити необхідність акцентування уваги на фінансовому питанні.

Наступний момент, що впливає на формування ціни – особливості самої конструкції. Це може бути одиночний виріб або сімейний колумбарій . 

Ми виготовимо будь-який варіант, орієнтуючись на побажання замовника. Крім створення основного місця зберігання праху ми надаємо додаткові послуги:

 • оформлення – при необхідності на камінь наносимо гравіювання, робимо написи золотом, виконуємо кольорові і інші варіанти фото;
 • огорожі – у нас можна замовити ковані, гранітні і металеві огорожі із сталі в різних варіантах виконання;
 • благоустрій – укладаємо плитку і спеціальний Бессер-фундамент при наявності такої необхідності.

Кремація поступово замінює процедуру звичайного поховання покійного і отримує все більш широке поширення. На це є кілька вагомих причин: брак місць на кладовищах, менше стресу і переживань під час прощання, фінансова економія. Дійсно, багато переглядають звичні погляди, змінюють їх на користь кремації. Залишається відкритим лише питання розміщення урни з прахом. Її можна помістити в закритому, спеціально призначеному для цього приміщенні або купити колумбарій з установкою на кладовищі. Останній варіант для родичів покійного виявляється більш актуальним.

Замовляючи в Києві колумбарій в нашій організації, клієнт позбавляє себе від безлічі недоречних питань, вирішувати які довелося б в іншому випадку. Ми прекрасно розуміємо серйозність і складність ситуації, тому працюємо професійно, швидко і чітко, так, щоб ніяких проблем і непорозумінь не виникало.

У нашому офісі зможуть надати повноцінну консультацію по питаннях, що цікавлять, ознайомити з базовими розцінками і списком додаткових послуг, прийняти замовлення. До кожного відвідувача менеджери ставляться з розумінням і належною повагою, гарантуючи гідний рівень сервісу.

Ціни на ритуальні послуги

Ціни на ритуальні послуги Київ

ЕКОНОМ

від 7 000 грн.

Підходить тим, хто перебуває у скрутному фінансовому становищі. Організація похорону з мінімальним бюджетом.

Ціни на ритуальні послуги Київ

СТАНДАРТ

від 12 000 грн.

Найпопулярніший варіант. Середня вартість та стандартний пакет послуг.

Ціни на ритуальні послуги Київ

VIP

від 20 000 грн.

Послуга для високопоставлених осіб. Похорони на найвищому рівні, з особливими почестями.

Відповіді на поширені питання

Смерть родича завжди супроводжується організаційної рутиною. І розібратися в її тонкощах і нюансах дуже складно близьким, які знаходяться в стресовій ситуації. Тут потрібно перевезти покійного в морг, домовитися про місце поховання з адміністрацією кладовища, організувати похоронну процесію і поминальний обід, отримати свідоцтво про смерть і так далі. Найкраще в такій ситуації звернутись до професіонала – ритуального агента.

Досвідчений розпорядник похорону вміє організувати похорон будь-якого рівня складності – від скромних до масштабних.

В обов’язки ритуального агента входить:

 • приїхати за викликом додому, відправити тіло покійного в морг;
 • захистити від «чорних» похоронних агентів;
 • повідомити про пільги та допомоги, порядку їх отримання;
 • проконсультувати з питань отримання платних або безкоштовних ділянок на кладовищах і ніш в крематоріях;
 • проконсультувати з питань організації похорону та ритуальних заходів;
 • допомогти вибрати ритуальні товари і послуги;
 • оформити замовлення на організацію похорону;
 • надати замовнику платіжні документи.

Текст громадянської панахиди, як правило, продумують тільки тоді, коли ховають людину відому і потрібно виступити з прощальним словом. На звичайне прощання в колі сім’ї найчастіше приходять, не підготувавши промову громадянської панахиди. Багато хто знає, що відбувається в такій ситуації: думки не втілюються в слова, над труною нависає важке мовчання, всі відчувають почуття незручності.

Тому варто заздалегідь підготуватися. Сказати кілька фраз про скорботу і втрату, любов або повагу до покійного і про те, що вас пов’язувало. Можна згадати якийсь особливий момент з життя. Говорити краще просто, уникаючи складних оборотів.

Залиште заявку і ми зв’яжемось з Вами

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна