Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми готові прийти Вам на допомогу без перерви, без вихідних, цілодобово

Колумбарій в Києві

Кремація померлих стає з кожним роком все більш актуальною послугою в нашій країні. Люди розуміють проблематику використання територій і намагаються максимально ефективно використовувати землю. У Києві є один єдиний крематорій, можливо в майбутньому їх кількість зросте. На сьогоднішній день людей, які приймають рішення про кремацію тіла померлого родича, хвилює ряд питань про те, де ж зберігати урну з прахом дорогої людини.

Колумбарій на Байковому кладовищі

Зрозуміло, колумбарії завжди пов’язані з крематорієм, Київський крематорій не став винятком. Найперші поховання праху в Києві проводилися в колумбарних стінах, які знаходяться біля того самого крематорію, розташованого на Байковому кладовищі.

Матеріали для виготовлення колумбаріїв

Незважаючи на те, що колумбарій на порядок компактніше, ніж пам’ятник і надгробна плита, все одно він повинен бути красивим і якісним. Цьому моменту наші майстри приділяють особливу увагу. Щоб отримувати гідний результат, ми працюємо з натуральними видами каменю:

 • граніт;
 • мармур;
 • лабрадорит;
 • базальт і т.д.

Це тільки найпоширеніші найменування, які люди добре знають, тому замовляють частіше за інших. В цілому, для виготовлення колумбаріїв і пам’ятників ми використовуємо більше 200 різних видів натуральних каменів. І якщо є необхідність вибрати більш неординарний варіант, ми готові ознайомити з каталогом матеріалів, проінформувати про особливості кожної з порід, допомогти визначитися з вибором.

Будь-який матеріал, який ми використовуємо у виробництві, характеризується високою якістю і міцністю. Він не розсиплеться згодом, не покриється тріщинами, не змінить колір. Виріб із каменю буде зберігати первісний вигляд протягом багатьох десятків років.

Скільки коштує колумбарій

Матеріал – це головний фактор, який впливає на вартість колумбарію . Але ми намагаємося утримувати ціни на сировину і роботу в доступних межах, щоб виключити необхідність акцентування уваги на фінансовому питанні.

Наступний момент, що впливає на формування ціни – особливості самої конструкції. Це може бути одиночний виріб або сімейний колумбарій . 

Ми виготовимо будь-який варіант, орієнтуючись на побажання замовника. Крім створення основного місця зберігання праху ми надаємо додаткові послуги:

 • оформлення – при необхідності на камінь наносимо гравіювання, робимо написи золотом, виконуємо кольорові і інші варіанти фото;
 • огорожі – у нас можна замовити ковані, гранітні і металеві огорожі із сталі в різних варіантах виконання;
 • благоустрій – укладаємо плитку і спеціальний Бессер-фундамент при наявності такої необхідності.

Кремація поступово замінює процедуру звичайного поховання покійного і отримує все більш широке поширення. На це є кілька вагомих причин: брак місць на кладовищах, менше стресу і переживань під час прощання, фінансова економія. Дійсно, багато переглядають звичні погляди, змінюють їх на користь кремації. Залишається відкритим лише питання розміщення урни з прахом. Її можна помістити в закритому, спеціально призначеному для цього приміщенні або купити колумбарій з установкою на кладовищі. Останній варіант для родичів покійного виявляється більш актуальним.

Замовляючи в Києві колумбарій в нашій організації, клієнт позбавляє себе від безлічі недоречних питань, вирішувати які довелося б в іншому випадку. Ми прекрасно розуміємо серйозність і складність ситуації, тому працюємо професійно, швидко і чітко, так, щоб ніяких проблем і непорозумінь не виникало.

У нашому офісі зможуть надати повноцінну консультацію по питаннях, що цікавлять, ознайомити з базовими розцінками і списком додаткових послуг, прийняти замовлення. До кожного відвідувача менеджери ставляться з розумінням і належною повагою, гарантуючи гідний рівень сервісу.

Відповіді на поширені питання

Смерть родича завжди супроводжується організаційної рутиною. І розібратися в її тонкощах і нюансах дуже складно близьким, які знаходяться в стресовій ситуації. Тут потрібно перевезти покійного в морг, домовитися про місце поховання з адміністрацією кладовища, організувати похоронну процесію і поминальний обід, отримати свідоцтво про смерть і так далі. Найкраще в такій ситуації звернутись до професіонала – ритуального агента.

Досвідчений розпорядник похорону вміє організувати похорон будь-якого рівня складності – від скромних до масштабних.

В обов’язки ритуального агента входить:

 • приїхати за викликом додому, відправити тіло покійного в морг;
 • захистити від «чорних» похоронних агентів;
 • повідомити про пільги та допомоги, порядку їх отримання;
 • проконсультувати з питань отримання платних або безкоштовних ділянок на кладовищах і ніш в крематоріях;
 • проконсультувати з питань організації похорону та ритуальних заходів;
 • допомогти вибрати ритуальні товари і послуги;
 • оформити замовлення на організацію похорону;
 • надати замовнику платіжні документи.

Текст громадянської панахиди, як правило, продумують тільки тоді, коли ховають людину відому і потрібно виступити з прощальним словом. На звичайне прощання в колі сім’ї найчастіше приходять, не підготувавши промову громадянської панахиди. Багато хто знає, що відбувається в такій ситуації: думки не втілюються в слова, над труною нависає важке мовчання, всі відчувають почуття незручності.

Тому варто заздалегідь підготуватися. Сказати кілька фраз про скорботу і втрату, любов або повагу до покійного і про те, що вас пов’язувало. Можна згадати якийсь особливий момент з життя. Говорити краще просто, уникаючи складних оборотів.

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна
Догори