Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми готові прийти Вам на допомогу без перерви, без вихідних, цілодобово

Київський крематорій

Київський крематорій

Київський крематорій – єдиний крематорій, розташований в Києві. Побудований в 1975 році поряд з Байковим кладовищем. З 1983 року при крематорії існує колумбарій. Архітектори – Авраам Милецький, Ада Рибачук, Володимир Мельниченко. У крематорії три прощальних зала і шість печей. У день відбуваються 20-30 кремацій .

В наші дні кремація широко поширена в світі. У США і Канаді зараз налічується близько 1000 крематоріїв. У Західній Європі за останніми даними налічується: в Великобританії – 356 крематоріїв, в Чехії – 80, у Франції – 70 (практично в кожному місті).
Найбільш широко кремація представлена в Японії (кремують 98% всіх померлих), в Чехії (95%), у Великобританії (69%), в Данії (68%), в Швеції (64%).
У Російській Федерації, за результатами досліджень Православного похоронного центру, відсоток кремації від загального числа поховань коливається від 61,3% в Москві до 45% в інших містах країни.

Оформлення кремації

Насамперед необхідно звернутися в крематорій і написати заяву на кремацію. Для цього потрібно надати документи:

 • Довідка про причини смерті (відривна частина, оригінал);
 • Свідоцтво про смерть (оригінал);
 • Паспорт родича або відповідальної особи (для отримання урни з прахом через кілька днів після кремації).

Одержувати спеціальний дозвіл для проведення заходу немає необхідності, це законний процес. Далі замовник домовляється про дату і час кремації.

У зазначений час прибуває труна з тілом покійного. Попередньо можна провести всі необхідні обряди в церкві або вдома. Відповідно до побажань клієнта, проходить ритуал прощання з померлим. Після цього проходить сама кремація.

Чому з нами?

Кілька причин скористатися послугами ритуального бюро «Ритуал Сервіс» при замовленні кремації:

 • Плануємо всі етапи. Ми повністю відповідаємо за планування траурного дня. Підготовка і транспортування тіла, узгодження часу кремації, замовлення залу для прощання в Київському крематорії – ми відповідаємо за все. Крім того, при необхідності ми домовляємося зі священнослужителями про проведення обряду відспівування і надаємо вам відповідні атрибути. При цьому наш агент залишається з вами до кінця: підтримує, допомагає, вирішує будь-які питання.
 • Самі привозимо ритуальні речіТруну, траурний одяг, урни для праху, релігійні атрибути – все це ми доставляємо за будь-якою адресою в Києві і області. При цьому ви самі можете вибрати відповідні за ціною приналежності з каталогу на сайті або скористатися допомогою нашого фахівця.
 • Надаємо транспорт «Ритуал Сервіс» надає вам спеціалізований катафалк для дбайливого транспортування труни з тілом. При цьому ви можете замовити перевезення з будь-якого міста. Ми надаємо пасажирські автобуси для близьких і родичів померлих. Після закінчення процесу доставляємо гостей в кафе на траурний обід .

Відповіді на поширені питання

Смерть родича завжди супроводжується організаційної рутиною. І розібратися в її тонкощах і нюансах дуже складно близьким, які знаходяться в стресовій ситуації. Тут потрібно перевезти покійного в морг, домовитися про місце поховання з адміністрацією кладовища, організувати похоронну процесію і поминальний обід, отримати свідоцтво про смерть і так далі. Найкраще в такій ситуації звернутись до професіонала – ритуального агента.

Досвідчений розпорядник похорону вміє організувати похорон будь-якого рівня складності – від скромних до масштабних.

В обов’язки ритуального агента входить:

 • приїхати за викликом додому, відправити тіло покійного в морг;
 • захистити від «чорних» похоронних агентів;
 • повідомити про пільги та допомоги, порядку їх отримання;
 • проконсультувати з питань отримання платних або безкоштовних ділянок на кладовищах і ніш в крематоріях;
 • проконсультувати з питань організації похорону та ритуальних заходів;
 • допомогти вибрати ритуальні товари і послуги;
 • оформити замовлення на організацію похорону;
 • надати замовнику платіжні документи.

Текст громадянської панахиди, як правило, продумують тільки тоді, коли ховають людину відому і потрібно виступити з прощальним словом. На звичайне прощання в колі сім’ї найчастіше приходять, не підготувавши промову громадянської панахиди. Багато хто знає, що відбувається в такій ситуації: думки не втілюються в слова, над труною нависає важке мовчання, всі відчувають почуття незручності.

Тому варто заздалегідь підготуватися. Сказати кілька фраз про скорботу і втрату, любов або повагу до покійного і про те, що вас пов’язувало. Можна згадати якийсь особливий момент з життя. Говорити краще просто, уникаючи складних оборотів.

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна