Повний комплекс послуг з організації похорону

Ми готові прийти Вам на допомогу без перерви, без вихідних, цілодобово

Виготовлення та ламінування фотографій

Ритуальне агенство «Ритуал Сервіс» виготовляє і ламінує траурні фотографії на замовлення, для пам’ятників за спеціальною технологією, яка зарекомендувала себе краще, ніж звичне зображення на емалі, що використовується раніше.

Така фотографія коштує дешевше портрета, виконаного методом гравіювання на камені, але стане гідною прикрасою ритуального об’єкта.

Що включає технологія?

 • сканування;
 • комп’ютерна обробка;
 • принтерне нанесення знімка на пластик;
 • ламінування;
 • закріплення її в рамці з міцного полімеру.


Використання сучасної технології дозволяє в короткі терміни створити якісне похоронне зображення, яке прослужить кілька років, зберігши свій первісний вигляд.

Як вибрати фотографію

Щоб зображення на пам’ятнику радувало око, викликало приємні спогади, пов’язані з покійним, його необхідно ретельно вибрати:

 • вирішити, яким хотілося б бачити на фото близької людини (веселим, задумливим, серйозним);
 • знайти зображення хорошої якості (якщо використовується групове фото, то його повинно бути чітко видно);
 • підібрати кілька знімків, з яких майстер зможе підібрати найкращий варіант.


Ми допоможемо вибрати фото, і при необхідності, організуємо доставку всієї ритуальної атрибутики до будинку, або до місця церемонії.

Необхідна якість фото


При відсутності якісного знімка не слід самостійно займатися його поліпшенням. Наші фахівці виконають професійну ретуш, що дозволяє отримати ідеальний варіант.

Фото потрібне з високою роздільною здатністю. Знімки з «мильниць» і телефонів використовувати не бажано. З них не вийде красивого чіткого фотопортрета без додаткової обробки.

Розмір портрета


Якого розміру повинна бути фотографія на пам’ятнику, вирішує сам замовник (але як правило, портрет виготовляється в двох примірниках формату А4.). Суворих стандартів не існує. Потрібно відштовхуватися від розміру і форми пам’ятника, а також бажання родичів покійного. Ми пропонуємо невеликі овальні знімки або солідні фотопортрети в рамках.

Узгодження оформлення

Майстер не почне роботі, поки не будуть узгоджені з замовником всі питання, пов’язані з оформленням. Зображення може бути по груди, по пояс або на повний зріст (рішення залежить не тільки від бажання, а й вихідної фотографії). Дизайнери дадуть рекомендації, який елемент краще вибрати для певного виду фотопортрета.

Прикрашення фотографії


Для прикрашення використовується стрічка, бант або розетка. Вибір залежить від побажання замовника і форми портрета. Розташовувати ритуальний аксесуар прийнято в правому нижньому кутку. Пояснюється такий вибір не встановленими канонами, а зручністю закріплення.

Хочете прикрасити пам’ятник якісною довговічною фотографією – наше ритуальне бюро допоможе реалізувати ваше бажання і зберегти пам’ять про покійного гідним чином.

Відповіді на поширені питання

Смерть родича завжди супроводжується організаційної рутиною. І розібратися в її тонкощах і нюансах дуже складно близьким, які знаходяться в стресовій ситуації. Тут потрібно перевезти покійного в морг, домовитися про місце поховання з адміністрацією кладовища, організувати похоронну процесію і поминальний обід, отримати свідоцтво про смерть і так далі. Найкраще в такій ситуації звернутись до професіонала – ритуального агента.

Досвідчений розпорядник похорону вміє організувати похорон будь-якого рівня складності – від скромних до масштабних.

В обов’язки ритуального агента входить:

 • приїхати за викликом додому, відправити тіло покійного в морг;
 • захистити від «чорних» похоронних агентів;
 • повідомити про пільги та допомоги, порядку їх отримання;
 • проконсультувати з питань отримання платних або безкоштовних ділянок на кладовищах і ніш в крематоріях;
 • проконсультувати з питань організації похорону та ритуальних заходів;
 • допомогти вибрати ритуальні товари і послуги;
 • оформити замовлення на організацію похорону;
 • надати замовнику платіжні документи.

Текст громадянської панахиди, як правило, продумують тільки тоді, коли ховають людину відому і потрібно виступити з прощальним словом. На звичайне прощання в колі сім’ї найчастіше приходять, не підготувавши промову громадянської панахиди. Багато хто знає, що відбувається в такій ситуації: думки не втілюються в слова, над труною нависає важке мовчання, всі відчувають почуття незручності.

Тому варто заздалегідь підготуватися. Сказати кілька фраз про скорботу і втрату, любов або повагу до покійного і про те, що вас пов’язувало. Можна згадати якийсь особливий момент з життя. Говорити краще просто, уникаючи складних оборотів.

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами

Відгуки наших клієнтів

Дуже грамотний ритуальний агент Богдан, все робить швидко і оперативно, звітність і супровід на всіх етапах. Все розповість, покаже і пояснить. Жодного разу не пошкодував, що потрапив саме на цю людину. Хочу висловити величезну подяку Богдану за його виконану роботу.
Андрій
Хочу висловити величезну подяку компанії «Ритуал Сервіс» в організації похорону моєї мами! Все було на вищому рівні! Вони не тільки організували все, від отримання документів до супроводу на кладовищі, а й підтримали добрим словом, що дуже важливо в такий момент. Чесно зізнаюся, дуже боялася, що десь щось піде не так, але компанія виконала всі обіцянки, чого б їм це не коштувало.
Ганна
Дуже пощастило, що в нашій нелегкій ситуації ми звернулися до Ритуал Сервіс. Допомогли нам з місцем на цвинтарі, швидко зібрали всі необхідні документи і правильно зорієнтували нас. Побільше б таких ритуальних агентств !!!
Галина Миколаївна